Vārda dienu svin: Emīls, Egita, Monvīds

Salona procedūra, ko varat veikt savās mājās, lai iegūtu dabisku, jauneklīgāku un pievilcīgāku izskatu

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Sejas kosmētiskās procedūras nekur nepazudīs. Tomēr pieaug interese par procedūrām, kurās nav nepieciešamas adatas, bet kuras sola līdzīgus rezultātus kā botokss un filleri. Šeit Jūs varēsiet iepazīties ar vienu no šādām procedūrām – mikrostrāvas izmantošana. Turklāt, neatkarīgi no tā, vai vēlaties tonizēt un nostiprināt ādu, uzlabot sejas kontūru, Jums nav jāuztraucas par došanos ārpus mājas, lai sasniegtu klīnikas cienīgus rezultātus.

CARELIKA Double-Roller & Ultrasonic Skin Scrubber Masāžas rullītis un ultraskaņas skrubis ir ideāli piemērots Jūsu ikdienas sejas rutīnai mājās. Skrubis attīrīs sejas poras, iekļūs dziļi ādā, to attīrīs un likvidēs melnos punktus vai iekaisumu. Mikrostrāvas masāžas rullītis pacels V līniju un to nostiprinās, padarot ādu elastīgāku.

Mikrostrāva, ko tā dara?

Tā ir zemas intensitātes elektriskās strāvas izmantošana, lai “trenētu” sejas muskuļus, lai tie izskatītos vairāk pacelti, savilkti un tvirtāki. Mikrostrāvas sejas procedūras bieži dēvē par “dabisku” sejas liftingu. Mikrostrāva palīdz uzlabot muskuļu tonusu, stimulējot kolagēna un šūnu atjaunošanos. Tas nostiprina ādu un tādējādi samazina smalkās grumbiņas un līnijas.

Iegūstiet paceltas uzacis un izteiksmīgākus vaibstus bez adatām vai skalpeļiem

Tirdzniecībā ir pieejami dažādi brīnumprodukti un daudz brīnumprocedūras, ko var izmantot. Tomēr mikrostrāvas tehnoloģija izceļas visvairāk, kad runa ir par patiesiem neķirurģiskas sejas liftinga procedūras rezultātiem. Tā ir droša, neticami relaksējoša, viegla un patīkama, bet pats galvenais – tā patiešām darbojas!

Ko izpētīt, pirms iegādāties mājas mikrostrāvas rullīti?

Kārtīgi izpētiet, kādas ierīces ir pieejamas tirdzniecībā, ar to Jums noteikti var palīdzēt veikals E-meistars.lv, kas ir pieejams arī klātienē Rīgā, Republikas laukumā 3, t/c Rīga Plaza un Jelgavā, Lielā iela 18.

Ierīcei vajadzētu būt šādām īpašībām vai priekšrocībām

1. Pārnēsājamība

Labā ziņa ir tā, ka visas mikrostrāvas ierīces ir diezgan viegli pārnēsājamas. Tomēr, ja bieži ceļojat, iespējams, būtu vērts apsvērt vispiemērotāko modeli.

2. Vienkārša lietošana

Labai mikrostrāvas ierīcei jābūt viegli lietojamai Jūsu ikdienas rutīnā. Ja ierīce ir pārāk sarežģīta, tās lietošana ikdienā kļūst neērta. Pārliecinieties, ka ierīci ir arī ļoti viegli uzlādēt.

3. Ierīces iestatījumi

Mikrostrāvas ierīcei nevajadzētu būt vienreizējai. Minimālā prasība labai pieredzei ir iespēja mainīt intensitāti. Tas ļauj izmantot īpašus iestatījumus dažādām kakla un sejas daļām.

 4. Garantija

Pirms nolemiet iegādāties ierīci, vienmēr pārbaudiet ražotāja garantiju. Patiesība ir tāda, ka garantijas ilgums var atšķirties no tā, kā Jūs izmantojat ierīci. Tomēr ir labi zināt, ko varat sagaidīt no ražotāja gadījumā, ja ierīce salūzīs.

5. Ilgums

Domājams, ka Jūs sapratīsiet, ka ierīce, kas prasa nelielu laika patēriņu, palīdzēs Jums saglabāt pietiekamu konsekvenci, lai patiešām iegūtu rezultātus. Efektīvai un iedarbīgai mikrostrāvas ierīcei nevajadzētu prasīt vairāk par 10 minūtēm dienā.

Vairāk par CARELIKA produktiem var uzzināt mājaslapā www.carelika.eu. Savukārt E-meistars.lv piedāvā arī profesionālu kosmētiku un matu vai sejas kopšanas līdzekļus, kas pieejami par akcijas cenām. Pieejama arī plaša izvēle dāvanu komplektiem, kā arī draudzīgas atlaides profesionāļiem (frizieriem, skaistumkopšanas saloniem u.c.).

 

Apmaksāta publikācija.

Dalīties.

Atstāt Ziņu