Vārda dienu svin: Margrieta, Margarita

Aktuālākie juvelierizstrādājumi šai sezonai – kādus izvēlēties?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Laikā, kad visa pasaule rūpējas par ilgtspēju, viena no labākajām lietām, ko dāvināt sev vai citiem, ir juvelierizstrādājumi. Tie ir izmantojami daudzu gadu garumā un nezaudē vērtību no paaudzes paaudzē. Zelts, sudrabs, briljanti, safīri, rubīni un citi skaistumi – tiks novērtēti jebkura vecuma cilvēku vidū. Šajā rakstā lasi par to, kādi ir pasaulē populārākie juvelierizstrādājumu veidi un ko labāk izvēlēties dāvanai sev vai tuvam cilvēkam. 

Vai rotaslietas sievietēm patīk vairāk kā vīriešiem?

Šogad Met Gala pasākumā varēja novērtēt, ka rotas ir labs akcents ne tikai sieviešu vakartērpiem, bet arī vīriešu uzvalkiem un smokingiem. Mūsdienās juvelierizstrādājumi un to kolekcijas ir universālas un pielāgojamas, kas vienlīdz labi piestāv dažādiem stiliem un ikvienai personībai. Pieņēmums, ka vērtslietas drīzāk ir sieviešu aksesuārs, ir novecojis – šogad par labu stilu tiek uzskatīts rotas dāvināt ne tikai sievietēm, bet arī vīriešiem un bērniem! Piemēram, Given mājaslapā apskatāmas plašas vīriešu un bērnu rotu kolekcijas.

Zelta gredzens – joprojām populārākā rota pasaulē!

Lai kādas vēsmas virmotu rotu pasaulē, juvelierizstrādājumu vidū vispopulārākie joprojām ir zelta gredzeni ar briljantiem.  Šādi zelta gredzeni 585 provē tiek izmantoti kā dāvana katru dienu ne tikai pasaulē, bet arī Latvijā! Protams, briljanti nav vienīgā Latvijas romantisko gredzenu pircēju izvēle – cieņā ir arī zelta gredzeni ar akmeņiem – safīriem, rubīniem, smaragdiem, ahātiem, granātiem, pērlēm un citiem kārdinoši skaistiem rotājumiem. Reizēs, kad nav īstais brīdis iegādāties zelta gredzenu, var aplūkot apzeltīto sudraba gredzenu kolekcijas – daudziem būs pārsteigums, cik kvalitatīvi un skaisti izskatās šādas rotas! Given rotu kolekcijās ir liela šādu fantastiski skaistu, bet ļoti pieejamu gredzenu izvēle.

Foto: Given.lv

Šogad modē rotaļīgi auskari, vai Tev tādi jau ir? 

Vai zināji, ka arī auskari ar briljantiem var būt rotaļīgi un krāsaini? Briljanta auskari, kas papildināti ar rubīniem, safīriem vai citu krāsu dārgakmeņiem – tieši tādi ir modē šogad. Auskari ar dažādu krāsu un izmēru dārgakmeņiem, kas apvienoti kopā vienā skaistā buķetē ir īstā izvēle šīs vasaras ballītei! Auskari sievietēm ļauj akcentēt ne tikai stila, bet arī garastāvokļa un noskaņas nianses, tāpēc tos var dāvināt bieži, jo to nekad nebūs par daudz!

Garā un masīvā zelta ķēdīte – īstā rota šai sezonai

Zelta ķēdītes ir modē vienmēr. Latvijā parasti izvēlas zelta ķēdītes 585 provē. Trauslās un smalkās ķēdītes šovasar jānoliek malā, mode pieprasa, ka zelta ķēde jāizvēlas gara un masīva. Tiem, kas vēlas būt īpaši moderni, labāk izrotāties ar divām vai trim šādām ķēdītēm.

Foto: Given.lv

Kurš juvelierizstrādājumu veikals piedāvā labākās rotas?

Rotaslietu veikals jāizvēlas tikpat rūpīgi, kā pati rota – tam jābūt mūsdienīgam, uzticamam, draudzīgam, pieejamam un ātram. Given juevelierizstrādājumu veikals ir uzticams palīgs īstās rotas izvēlē, jo ilggadējā pieredze reizēm ļauj sajust klienta vēlmi pirms tā noformulēta vārdos, turklāt papildus laipnai un profesionālai apkalpošanai pieejams:

  • ļoti plašs rotu sortiments – no pasaulē slaveniem zīmoliem, līdz Latvijā ražotām rotām;
  • ļoti dažāds cenu diapazons;
  • mājaslapā veiktie pirkumi tiek apdrošināti līdz saņemšanas brīdim;
  • Rīgā un Rīgas rajonā iespējama piegāde dienas laikā!
  • ja nu kas – tiek nodrošināta arī vienkāršota un ātra preces atgriešana bez nekādiem liekiem jautājumiem.

Given juvelierizstrādājumi ir vērtība, kas runā pati par sevi, tāpēc ienāc klātienes veikalā vai aplūko rotu kolekcijas internetveikalā. Lai izdodas šai sezonai atrast īsto!

 

Apmaksāta publikācija.

Dalīties.

Atstāt Ziņu