Vārda dienu svin: Meldra, Meldris, Melisa

Praktiski padomi, kā izvēlēties auskarus ikdienas valkāšanai

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ikvienas sievietes garderobe sastāvēs ne tikai no apģērba un apaviem, bet arī no dažādiem aksesuāriem – jostām, šallēm, cepurēm, somām un juvelierizstrādājumiem. Skaisti auskari ar briljantiem vai neuzkrītoša zelta kaklarota palīdz veidot pabeigtības sajūtu kopējā izskatā. Stilistiski pareizi izvēlēts auskaru pāris var lieliski papildināt jūsu ikdienas tērpu, un šādus auskarus itin bieži iesaka izvēlēties priekš savas “kapsulas garderobes”, jo tie ir universāli apvienojami gan ar neformāli ikdienišķo stilu, gan ar elegantā un formālā stila drēbēm.

Visticamāk, ka šādu auskaru atrašana prasīs jums nedaudz vairāk laika, nekā ierasts, jo auskariem ir jābūt vienlaicīgi gan ērtiem, gan stilīgiem, gan tādiem, kuri patiks tieši jums pēc formas un krāsas. Piemēram, klasiskie auskari ar pērlēm lieliski papildinās ikvienas sievietes garderobi, ieviešot tajā smalkas, tīras līnijas un maigus toņus, kas piestāvēs visdažādākajiem ādas tipiem un matu sakārtojumiem.

Ir vairāki aspekti, kurus būtu vērtīgi paturēt prātā, pirms jūsu garderobi papildina kādi brīnišķīgi zelta auskari ar briljantiem vai citi ļoti skaisti sudraba, platīna vai zelta auskari. Izvēloties auskarus, kurus plānojat pieskaņot dažādiem ikdienas tērpiem, pievērsiet uzmanību gan sejas formai, gan arī auskaru veidam.

Godīgi nosakiet budžeta griestus

Jā, nav viegli sākt ar robežu nospraušanu, un tomēr, meklēšana sokas produktīvāk, ja jūs zināt, cik daudz naudas varat atļauties iztērēt viena auskaru pāra iegādei. Atcerieties, ka tas nebūs vienreizējs aksesuārs, par kuru vētrainā ballītē var arī aizmirst vai nebēdāties par pazaudēšanu.  No budžeta būs atkarīgs, vai favorītos tiks iekļauti auskari ar briljantiem, vai arī klasiski zelta auskari.

Izvēlēties stilu, kas piestāvēs tieši jums

Pirmā lieta, pie kā būtu jāķeras, ir jūsu drēbju skapis. Pārskatiet, kāda stila drēbes jūsu garderobē ir dominējošās un kādi auskari nešaubīgi piestāvēs gan ar kleitu, gan žaketi. Stils un saskanība ir svarīgs punkts, kas jāņem vērā, pirms izvēlaties jauno auskaru pāri. Lai gan bieži vien sievietes nespēj noturēties elegantu un greznu auskaru priekšā, mierīga, nosvērta un dramatiskāka izskata auskari nodrošinās veiksmīgākas stilu kombinēšanas opcijas.

Vienkāršs, askētisks auskaru dizains piešķir jūsu kopējam tērpam brīnišķīgu akcentu. Tie var būt zelta auskari-riņķīši, auskari-nagliņas, kas nekad neiziet no modes un tos var valkāt gandrīz katru dienu. Tāpat kā auskari bērniem, arī pieaugušajiem ikdienas valkāšanai būs ļoti ērti auskari-klipši. Pirms izvēlēties auskarus, ielūkojieties arī savā sirdī – ko jūs patiesi vēlētos savā garderobē.

Pieskaņojiet auskarus savai sejas formai

Izvēlieties auskarus atbilstoši savai sejas formai, kas var padarīt jūsu sejas līnijas maigākas, garākas, platākas vai slaidākas. Lai sasniegtu nepieciešamo efektu, izvēlieties auskarus, kas veiksmīgi izcels jūsu skaistumu.

  • Apaļīgai sejas formai izvēlieties garenus, nokarenus auskarus. Neizvēlieties riņķus, lielus, apaļus auskarus vai nagliņas, kas var uzsvērt apaļumu.
  • Sejai ar nedaudz kantainu siluetu piestāvēs ovālas formas, apļveida auskari vai riņķi.
  • Iegarenas un šauras sejas formas īpašniecēm ir jāizvēlas auskari, kas var padarīt seju nedaudz platāku. Lieli riņķi, īsi un kupli auskari izskatīsies lieliski.
  • Ovālas formas īpašniecēm piestāvēs iegarenie auskari, trīsstūrveida auskari vai vienkāršas nagliņas.
  • Ja jūsu sejas līnija atgādina sirds formu, varat dot priekšroku grezniem “chandelier” tipa auskariem vai auskariem sirds formā.

Auskariem jābūt ērtiem

Komforts ir ļoti svarīgs faktors tiem, kuri lūkojas pēc ikdienas auskariem. Izvēlētajiem auskariem jābūt tādiem, lai tos valkājot, par tiem nebūtu jādomā un dienas gaitā mēs no tiem nenogurtu. Neatkarīgi no tā, kādam stilam dosiet priekšroku, komfortam jābūt svarīgam nosacījumam. Auskariem nevajadzētu ķerties matos vai apģērbā, tiem nevajadzētu sagādāt diskomfortu vai sāpes strādājot, sportojot vai pat lasot grāmatu.

Auskari ir neliels, bet veiksmīgs aksesuārs, ar kuru mēs varam papildināt savu izskatu un savā tēlā radīt pabeigtības sajūtu. Izvēlieties savai garderobei, gaumei un izskatam atbilstošo auskaru pāri, kas ikdienā pavadīs jūs ik uz soļa!

 

Apmaksāta publikācija

Dalīties.

Atstāt Ziņu