Vārda dienu svin: Rozālija, Roze

Kā apvienot vairākas rokassprādzes?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Galvenais noteikums, izvēloties aksesuārus – mazāk ir vairāk. Bet, tāpat kā katram noteikumam, ir izņēmumi, un rokassprādzes ir viens no tiem. Dažas dažādas rokassprādzes atdzīvinās jebkuru apģērbu, lieliski izskatīsies blakus parastam pulkstenim, piešķirs savam stilam vairāk toņu un detaļu… Sarakstu var turpināt un turpināt!

No otras puses, ir svarīgi atcerēties dažus noteikumus, kas palīdzēs izskatīties stilīgi un tajā pašā laikā nepārspīlēti. Rotaslietas – delikāta tēma, tāpēc ir ārkārtīgi svarīgi pareizi saskaņot. Un tas tiešām ir iespējams. Zemāk jūs atradīsiet galvenos padomus, kā izvēlēties vairākas rokassprādzes vienlaikus. Izmantojiet šo iespēju.

Pērciet vairākas rokassprādzes vienā komplektā

 Vienkāršākais veids, kā pieskaņot vairākas rotaslietas (šajā gadījumā rokassprādzes), ir izvēlēties tās no vienas modes līnijas vai komplekta. Iepērkoties meklējiet tieši šādas preces, un galīgā izvēle ir atkarīga tikai no jūsu gaumes vai no paredzētā notikuma. Tumšie toņi lieliski izskatīsies ar formālākām kombinācijām, un kontrastējoši metāli palīdzēs radīt unikālu izskatu. Brīvajam laikam droši izvēlies rokassprādzes no auduma (piemēram, ādas vai audekla), keramikas, uzkrītošās krāsas.

Apvienojiet krāsas vai elementus

 Vēl viens labs veids, kā smalki apvienot vairākas rokassprādzes, ir izvēlēties elementu, kas tās savieno. Tā var būt krāsu shēma, dažas atšķirīgas detaļas (atsevišķas krelles, kuloni, sprādzes). Nav stingru noteikumu par to, kādas krāsas vai akcentus izvēlēties – tas viss ir atkarīgs no notikuma, kuram dekorējat, kā arī no jūsu personīgās gaumes. Mūsu favorīts, kas piemērots visiem gadījumiem – tumšas krāsas un smalkas metāla detaļas. Vienkārši, bet efektīvi!

Neitralitāte vienmēr uzvar

 Vienkrāsainas, no pirmā acu skatiena neizceļas, var būt lieliska izvēle. Šī ir forša atturīga tēla detaļa, kas ļauj pievērst uzmanību un tikt uzslavētam par eleganci un smalkumu. Pats svarīgākais ir izvēlēties no kvalitatīviem materiāliem izgatavotas rokassprādzes un nebaidīties tērēt vairāk. Tu ne tikai neizskatīsies lēts, bet arī tev būs ilgmūžīgs un vienmēr stilīgs aksesuārs, ko varēsi kombinēt ar dažādu stilu apģērbiem.

 Klasika pret tendencēm: Iespējamā misija

Oriģināls veids drosmīgiem stila cienītājiem: klasiskās un oriģinālās rokassprādzes apvienošana. Visskaistāk un estētiskāk tas atklājas, kombinējot krāsainas rokassprādzes un metālus. Tiesa, atcerieties, ka mazāk ir vairāk: izvēlieties vienu krāsu un vienu metālu un eksperimentējiet. Siltas krāsas apvienojumā ar zeltu vai otrādi: auksta krāsa un sudrabs izskatīsies skaisti. Iespaidīgs efekts – garantēts.

Iegādājieties vairākas atbilstošas rokassprādzes

 Un galu galā – elementārākā taktika. Vairākas saskaņotas rokassprādzes var būt lielisks veids, kā papildināt attēlu, nepārspīlējot. Izvēlies minimālistiskus, vienkrāsainus – tos ir viegli kombinēt savā starpā un izskatās gaumīgi. Nēsājiet tos visus uz vienas rokas vai mainiet tos. Jebkurā gadījumā jūs izveidosit stilīgu un unikālu tēlu.

 

Apmaksāta publikācija

Dalīties.

Atstāt Ziņu