Vārda dienu svin: Visvaldis, Nameda, Ritvaldis

Piesakies Physiogel ķermeņa krēma testam

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Mitrināta un maiga āda izskatās skaisti un, nemelosim, mēs katra pēc tādas alkstam. Tomēr, ak vai, cik bieži mūsu izvēlētie ķermeņa krēmi skaisti smaržo, taču ādas stāvokli būtiski neuzlabo vai izsauc pat dažādas alerģiskas reakcijas.

Cits stāsts ir par tikai aptiekās nopērkamo „Physiogel” krēmu, kas ir hipoalerģisks, proti, tas nesatur kairinošas sastāvdaļas – smaržvielas, konservantus, balinātājus, tradicionālos emulgatorus, silikonu, minerāleļļas. Šī krēma ražotāji uzsver, ka tas labāk klājas, ilgstoši mitrina, pasargā un atjauno ādu, jo tā dermas membrānas struktūra ir maksimāli pietuvināta mūsu ādas dabiskajai  struktūrai un palīdz ādai pašai atjaunoties. Parastos krēmos, samaisot tauku un ūdens daļas, lai iegūtu tādu struktūru jāpievieno emulgatori, kas var uzkrāties ādā, tādā veidā izjaucot tās dabīgo lipīdu struktūru. Mazgāšanās laikā tie var pat izšķīst un tikt izskaloti no ādas, padarot to sausāku. Turpretim „Physiogel” krēma sastāvā esošie lipīdi, kas ir identiski dabīgās ādas sastāvā esošajiem, iekļūst epidermas dziļākajos slāņos, lai efektīvi novērstu turpmāku mitruma zudumu un nodrošinātu ilgstošu ādas mitrināšanu.

 „Physiogel” var lietot jebkuras ādas īpašnieki, tomēr īpaši piemērots tas ir sausas, jutīgas un kairinātas ādas ikdienas kopšanai. Ražotāji uzsver, ka šo krēmu labi panes pat visjūtīgāko ādas tipu īpašnieki, kā arī bērni un zīdaiņi. Atkarībā no tā, cik jutīga un sausa ir ķermeņa āda, krēmu lieto vienu līdz divas reizes dienā, uzklājot uz sausas ādas. Vairāk par „Physiogel” produktu līniju vari uzzināt www.physiogel.com.

Ja Tevi šī krēma apraksts ir uzrunājis, piesakies un esi viena no laimīgajām, kuras iegūs iespēju izmēģināt šo krēmu. Īpaši aicinātas pieteikties lasītājas ar problemātisku un sausu ādu. Pieteikties vari līdz 17.februārim (ieskaitot), sūtot savu pieteikumu. Lai pieteiktos Tev jābūt reģistrētajai SievietesPasaule.lv lietotājai. Ja esi jau reģistrējusies, ielogojies, profilā izvēlies „Ziņojumi”, „Sūtīt ziņu redaktoram” un sūti pieteikumu „Krēma Physiogel tests”. Ja neesi vēl reģistrējusies, to vari izdarīt šeit! Tam nevajadzētu aizņemt pārāk daudz tava laika!

Piecas laimīgās krēma ieguvējas paziņosim 18.februārī!

Dalīties.

3 komentāru

  1. Ja Tevi šī krēma apraksts ir uzrunājis, piesakies un esi viena no piecām portāla lasītājām, kuras iegūs iespēju izmēģināt šo krēmu. <br><br>bet dīvaini ka apakšā rakstīs -Trīs laimīgās losjonu ieguvējas paziņosim 18.februārī!<br><br>Jautājums cik tad testēs 5 vai 3:)?

  2. man liekas, ka ir vēl viena neprecizitāte "sūti pieteikumu „Dabīgā pašiedeguma losjona tests"… vai tik tas nav palicis no iepriekšējās iespējas pieteikties testam? 🙂 🙂

Atstāt Ziņu