Vārda dienu svin: Strauja, Gudrīte

Piesakies izmēģināt ‘Šokolāde medū’

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Tas vairs nav nekāds jaunums, ka medus produkti daudzkārt tiek izmantoti ne tikai pārtikā un veselības profilaksē, bet arī kosmētikā. Arvien biežāk izskan informācija par medus masāžām, kas palīdz atbrīvoties no nepatīkamā „apelsīna mizas” efekta, jeb celulīta. Šādas procedūras prasa ne tikai laiku, bet arī līdzekļus, lai panāku vēlamo rezultātu. Latvijas uzņēmējs „KALNA SMĪDES1” piedāvā savu jauno produktu „Šokolāde medū”, kas ļaus mājas apstākļos izbaudīt medus/ šokolādes masāžu, tādējādi palutinot, mitrinot un tonizējot ādu. Piedalies testā, izmēģini Šokolāde medū sniegto labsajūtu un dalies savās sajūtās!

Lai pieteiktos Tev jābūt reģistrētajai SievietesPasaule.lv lietotājai. Ja esi jau reģistrējusies, ielogojies, profilā izvēlies „Ziņojumi”, „Sūtīt ziņu redaktoram” un sūti pieteikumu „Šokolāde medū produkta testam”.   
Ja neesi vēl reģistrējusies, to vari izdarīt šeit.
Tam nevajadzētu aizņemt pārāk daudz tava laika! Savus pieteikumus sūtiet no 7. maija līdz 13.maijam(ieskaitot). Divpadsmit „Šokolāde medū“ produkta ieguvējas paziņosim 16.maijā, portālā SievietesPasaule.lv.

PAR ŠOKOLĀDI MEDŪ               
Pirmo reizi Latvijā, apvienojot medus saldumu ar tumšās šokolādes rūgtumu, ir radīts vēl nebijis baudījums – Šokolāde medū, ko piedāvā mūsu pašu – Latvijas – uzņēmējs. Gaujas Nacionālā parka teritorijā vākts ekoloģiskais medus apvienojumā ar augstvērtīgu melno šokolādi ir radījis vēl nebijušu piedāvājumu visiem saldummīļiem, tādējādi kļūstot par lielisku aizstājēju ierastajam šokolādes krēmam. Tas nesatur nekādas E vielas, tāpēc ir veselībai drošs un pat noderīgs. Piedevām, šo produktu var lietot ne tikai pārtikā, bet arī kosmetoloģijā, pievienots kosmētiskajiem līdzekļiem, tas palutinās ādu ar ko nebijušu.

Produkta ietekme uz veselību          
Gan medus, gan tumšā šokolāde ar augstu kakao saturu tiek uzskatīti par veselību veicinošiem produktiem, tāpēc, tos savienojot, ir radīts produkts, kas uzlabo pašsajūtu un veicina dažādus vēlamus procesus organismā. Pieminēsim tikai dažas no lietām, ko pozitīvi iespaido medus un/vai šokolāde – asinsspiediens, imunitāte, garastāvoklis, darba spējas, dažādu mikroelementu uzņemšana ar pārtiku.               
Medu var lietot gandrīz ikvienas slimības ārstēšanai, kā arī organisma vispārējā stāvokļa uzlabošanai un slimību profilaksei, taču dažādi pētījumi norāda, ka arī šokolāde pozitīvi ietekmē sirds un asinsvadu sistēmu, sieviešu hormonālo līdzsvaru. Turklāt gan šokolāde, gan medus ir labi antioksidanti un antiseptiķi. Visas šīs pozitīvās medus un šokolādes īpašības ir saglabātas arī Šokolādē medū.

Produkta izmantošana pārtikā        
Šokolāde medū ir neaizvietojama, ja vēlaties ļaut bērniem našķoties ar šokolādi, kamēr Jūs priecāsieties, ka bērns ēd tik veselīgo medu. Turklāt krēmveida konsistence nodrošina ērtu krēma uzsmērēšanu, tāpēc bērns pats varēs pagatavot savu iecienīto maizīti.   Turklāt ar Šokolāde medū iegūsiet brīnišķīgus saldos ēdienus un konditorejas izstrādājumus ar vienreizīgu, līdz šim nebijušu garšu, ko atzinīgi novērtēs gan medus, gan šokolādes cienītāji. Atrodiet savu recepti, kā pagatavot garšīgu enerģijas lādiņu brokastīm vai uzmundrinošu kārumu brīžiem, kad darbi nevedas un noskaņojums kļūst arvien sliktāks!

Produkta izmantošana kosmetoloģijā        
Ja vēlaties iegūt maigu, veselīgu ādu, izmantojiet Šokolādi medū, ejot pirtī, masējot ķermeni vai pievienojot to sejas un ķermeņa maskām. Medus un šokolādes masāžas ir vienas no pieprasītākajām procedūrām skaistumkopšanas salonos. Tagad Jums ir iespējams novērtēt abu šo produktu vienlaicīgu iedarbību uz ādu – šokolādes masāžu, kas tradicionāli tiek ieteikta ādas pabarošanai, mitrināšanai un tonizēšanai, un medus masāžu, kas ir viena no efektīvākajām pretcelulīta procedūrām, vienlaikus arī barojot ādu un bagātinot to ar dažādiem mikroelementiem mājas apstākļos. Šokolādes medū unikālās īpašības un teicamais sastāvs panāks vairāk nekā dārgie, sintētiskie krēmi.

PAR UZŅĒMUMU        
Uzņēmums „KALNA SMĪDES1” ir bioloģiskās lauksaimniecības un ģimenes uzņēmums, kas dibināts pirms 20gadiem, tas atrodas Gaujas Nacionālā parka (GNP) tiešā tuvumā, Amatas upes krastos, 80 kilometrus no Rīgas.

„KALNA SMĪDES1” 150 bišu saimes ražo medu no GNP ziedošajiem kokiem, krūmiem, augiem un saimniecībā speciāli sētiem nektāraugiem – griķiem, amoliņa un facēlijas 35 ha platībā, kas dod iespēju patērētājiem unikālo Griķu-Amoliņa ziedu medus šķirni; augstvērtīgo Meža ziedu medus šķirni; ekskluzīvo Krēmveida medus šķirni ar mīkstas, vijīgas masas konsistenci un maigas, patīkamas garšas niansēm; šūnu medu; bišu vaska sveces un vaska figūras, kā ar bioloģiski aktīvos biškopības produktus

„KALNA SMĪDES1” produkciju var iegādāties:
– lielveikalos „RIMI”, MAXIMA”, „Stockman” un Sky”
– SIA „Lāči” veikalā MAIZES PILSĒTA T/C ALFA
– Zaļajā tirdziņā Berga Bazārā Rīgā
– interneta veikalā www.dabasdobe.lv

 Vairāk par uzņēmumu un tā piedāvāto produkciju var izlasīt  www.biomedus.lv

 

Dalīties.

2 komentāru

Atstāt Ziņu