Vārda dienu svin: Līga

Piesakies izmēģināt Oga Oga mitrinošo krēmu ādai ap acīm!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pieteikšanās noslēgusies!

da ap acīm ir ļoti jutīga – to ietekmē gan apkārtējā vide un laikapstākļi, gan mūsu dzīvesveids. Ja ir lietas, ko mums ir grūti ietekmēt un mainīt, tad vienu gan mēs varam pavisam noteikti – veltīt pienācīgas rūpes acu zonai ikdienas sejas kopšanas rituālu laikā!

„Gurķu svaigums un rudzupuķu maigums – tas ir viss, par ko sapņo nogurusi acu zonas āda!”pārliecināti dabīgās kosmētikas Oga Oga radītāji. Tāpēc, lai tava āda ap acīm vienmēr būtu mirdzoša un tajā nebūtu manāms nogurums, piedāvājam izmēģināt Oga Oga mitrinošo krēmu ādai ap acīm Green Refreshemnt (zaļais svaigums).

Krēma sastāvā esošais rudzupuķu ūdens ir lielisks līdzeklis, kas nomierina acu zonas ādu un samazina pietūkumu. Gurķu ekstrakts, bagātināts ar askorbīnskābi (vitamīns C), mīkstina ādu un acu zonas ādu padara gaišāku. Avokādo eļļā ir daudz A, B1, B2 un D vitamīnu, kā arī sterolu, lecitīna, aminoskābju un citu vajadzīgu skābju. Krēmu ieteicams glabāt ledusskapī un izlietot 4 mēnešu laikā.  

 

Lai pieteiktos Oga Oga acu krēma izmēģināšanai, spied šeit, kur reģistrējies vai ielogojies SievietesPasaulē, vai arī pieslēdzies ar kādu no sociālo tīklu pieejas datiem!
Pieteikumus ar norādi „Acu krēma tests” gaidīsim no 12.augusta līdz 18.augustam (ieskaitot),  trīs veiksminieces – testa dalībnieces paziņosim 20.augustā.

 

Tā ir kompānija, kas rada dabīgu, ar rokām gatavotu kosmētiku. Piedāvājumā ir plašs kosmētikas produktu klāsts, kas atbilst dažādām vajadzībām un ādas tipiem. Oga Oga ir attīstījušas divas mīlošas mātes – Latvijas un Lietuvas tandēms, kuras ir papildinājušas savas zināšanas semināros Londonā. Visu kompānijas radīto kosmētikas līdzekļu recepšu drošību ir apstiprinājusi laboratorija Lielbritānijā. Visi Oga Oga ražotie produkti ir dabīgi un nesatur agresīvus ķīmiskos savienojumus, tapēc ir droši lietojami un nekaitē apkārtējai videi.

Dalīties.

2 komentāru

  1. Tākā es tieši meklēju labu mitrinošo krēmu apkārt acīm, vēletos pieteikties Jūsu piedāvājumam- izmēģināt to. <br>iespējams tas kļūs par manu vienīgo un īsto krēmu turmāk!

Atstāt Ziņu