Vārda dienu svin: Hermīne, Estere, Liepa

Piesakies ilgnoturīgās skropstu tušas testam!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Skropstu tuša ir viens no populārākajiem dekoratīvās kosmētikas līdzekļiem. Pat, ja neizmantojat acu ēnas, tā skatienu padara izteiksmīgu un atvērtu, liekot acīm izskatīties lielākām. Tieši tāpēc svarīgi atrast tādu, kas apmierinātu visas vajadzības – labi klātos, būtu noturīga, nenobirstu, taču arī tās noņemšana nesagādātu problēmas.

Vēl pavisam nesen tušas noturību varēja nodrošināt tikai ūdensnoturīgs sastāvs. Izpētot aktuālākās tendences un zinātniekiem – kosmetologiem sadarbojoties ar ievērojamākajiem grima māksliniekiem, Oriflame radījis jaunu tušas sastāvu, kas izceļas ar lielāku noturību. Turklāt, lai tušu notīrītu, nav jāizmanto īpašs, ūdensnoturīgai tušai paredzēts līdzeklis (tuša notīrāma ar parastu kosmētikas noņemšanas līdzekli).

Ja Tu esi aktīva dzīvesveida piekritēja, Tava dzīve ir piesātināta ar dažādiem notikumiem un ja Tev labi jāizskatās no agra rīta līdz vēlam vakaram, tad Endless Lash skropstu tuša, iespējams, ir tieši tas, kas Tev vajadzīgs!

SievietesPasaule.lv sadarbībā ar Oriflame piedāvā trīs portāla lasītājām notestēt šo jauno skropstu tušu, lai pēc tam padalītos savā vērtējumā un iespaidos par tās lietošanu ar pārējām lasītājām! Ja vēlies testēt šo skropstu tušu, līdz 14.novembrim (ieskaitot) sūti  savu pieteikumu. Lai pieteiktos Tev jābūt reģistrētajai SievietesPasaule.lv lietotājai. Ja esi jau reģistrējusies, ielogojies, profilā izvēlies „Ziņojumi”, „Sūtīt ziņu redaktoram” un sūti pieteikumu „Skropstu tušas tests”. Ja neesi vēl reģistrējusies, to vari izdarīt šeit! Tam nevajadzētu aizņemt pārāk daudz tava laika! Trīs Oriflame “Endless Lash” skopstu tušu ieguvējas paziņosim jau 15.novembrī!

Dalīties.

Atstāt Ziņu