Vārda dienu svin: Vitolds, Lolita, Letīcija

Piesaki savu mammu īpašam skaistuma pārvērtību piedzīvojumam!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Paldies visiem stāstu iesniedzējiem – pieteikumu iesniegšana ir noslēgusies!

uvojas maijs, vieni no gada sirsnīgākajiem svētkiem – Māmiņdiena. Diena, kad sakām paldies savām mammām par to vien, ka esam. Diena, kad domās, sazvanoties vai satiekoties veltām mammai savu laiku un uzmanību, kad, iespējams, atļaujamies noformulēt vārdos to pateicību un novērtējumu, kas mīt mūsu sirdīs, bet kas tik bieži paliek nepateikts.

Mēs patiešām ticam, ka mums apkārt ir daudz mīļu, jauku un gadīgu mammu – pastāsti mums par savējo! Kas zina, iespējams tieši viņu mēs – portāls SievietesPasaule.lv, kosmētikas kompānija AVON un apģērbu zīmols MOSAIC, tuvojoties 8.maijam, pārsteigsim ar īpašu skaistuma pārvērtību piedzīvojumu dienas garumā!

Tikai nepārprotiet – mēs nemeklējam labāko mammu, jo kurš gan ņemtos to izmērīt! Mēs tikai vēlamies uzklausīt jūsu stāstus par jūsu mammām un to, kāpēc vēlaties viņām sagādāt šo lielisko pārsteigumu, dienu, kurā pārmaiņus pēc no viņām nekas netiek gaidīts, tiek tikai dots!

Pieteikumus gaidīsim no 13.aprīļa līdz 28.aprīlim (ieskaitot), bet jau 29.aprīlī paziņosim to mammu, kuru 6.maijā aicināsim uz Rīgu piedzīvot skaisto pārvērtību dienu, kuras ietvaros:

    par make-up, frizūru un manikīru parūpēsies AVON

    skaistu tērpu piemeklēt palīdzēs stiliste Ilze Blumfelde un MOSAIC

    par atmosfēru un citiem pārsteigumiem dienas garumā gādās SievietesPasaule.lv

    to visu iemūžināsim skaistā foto stāstā, ko dāvāsim laimētājai un publicēsim arī portālā SievietesPasaule.lv

Zinot, ka stāstu būs daudz un tie visi būs iedvesmojoši, tomēr skaistuma pārvērtības varēsim dāvāt tikai vienai mammai, noteikti vēl kādai mammai sarūpēsim pa kādam pārsteigumam!

 

Vēlreiz par konkursa nosacījumiem:

– Piesakiet savu stāstu (mammu) portālā www.sievitespasaule.lv līdz 28.aprīļa plkst. 24.00. Aizpildot pieteikumu norādiet arī sekojošus datus par sevi un mammu: vārds, uzvārds, vecums, pilsēta, tālrunis un/vai e-pasta adrese.

– Vērtēšanas kritēriji: emocionāls, aizkustinošs, patiess stāsts.

– Uzvarētāju noteiks konkursa žūrija: divi pārstāvji no SievietesPasaule.lv un 2 pārstāvji no AVON Latvija.

– Uzvarētāja, skaistuma pārvērtību dienas ieguvēja, tiks noteikta un paziņota 29.aprīlī.

– Ja ar uzvarētāju vai uzvarētājas pieteicēju konkursa organizatoriem neizdodas sazināties līdz 2.maija plkst. 12.00, tad uzvarētājs zaudē tiesības saņemt balvu un tā tiek piešķirta citam konkursa dalībniekam.

– Konkursa balva tiks pasniegta (skaistuma pārvērtību diena notiks) 6.maijā, Rīgā no plkst. 10.00 līdz plkst. 17.00.

– Konkursa rīkotāji sazināsies ar uzvarētāju personīgi un informācija tiks publicēta arī www.sievietespasaule.lv. Konkursa rīkotājiem ir tiesības publicēt uzvarētāja vārdu un daļēji vai pilnā apmērā arī pieteicēja iesūtīto stāstu.

– Konkursā nedrīkst piedalīties SievietesPasaule.lv, AVON vai MOSAIC darbinieki un viņu ģimenes locekļi.

– Iesniedzot pieteikumu konkursam, dalībnieka dati tiek iekļauti konkursa rīkotāju datu bāzē. 

Dalīties.

4 komentāru

  1. lasītāja on

    Nu kā jau parasti… tālāk citēju ,,norādiet sekojošus datus par sevi un mammu:vārds, uzvārds pilsēta un/ vai e-pasta adrese." Jūs cienījamie pilsētnieki laikam esiet aizmirsuši ka arī laukos dzīvo cilvēki un arī no lauku ciematā varbūt kāda mammma būtu pelnījusi to pašu, ko piedāvājat pilsētniekiem…varbūt pat simtkārt vairāk.

Atstāt Ziņu