Vārda dienu svin: Ludmila, Laimdots, Laimiņš

Piedalies! Konkurss ‘Gribu dejot!’

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Viegli slīdēt pār zāli valša ritmos vai ļauties karstasinīgajam tango, dzīvespriecīgajai salsai, bet varbūt kam modernākam- izkustēties džeza ritmos?
Vai arī Tu sapņo reiz doties uz kursiem un ļaut kustību un mūzikas burvībai ievest tevi aizraujošajā deju pasaulē? Tad nepalaid garām iespēju iemācīties dejot jau tagad!
SievietesPasaule.lv sadarbībā ar deju un kustību studiju ”studioX1” aicina pavadīt ziemas vakarus, ļaujoties deju kaislībām! Piedalies konkursā un iegūsti iespēju doties uz pilnu deju kursu apmācību! Šoreiz konkurss notiks 2 kārtās.

1.kārta
Konkurss „Gribu dejot!”

* Tev tikai jāuzraksta pamatojums, kādēļ vēlies iemācīties dejot un kādu dejas stilu tieši vēlies apgūt.
Ielogojies savā SievietesPasaule.lv profilā, izvēlies sadaļu „Ziņojumi” -> „Sūtīt ziņu redaktoram” un sūti savu pieteikumu ar norādi „Gribu dejot!”

* Tātad, lai piedalītos konkursā, Tev jābūt reģistrētajai SievietesPasaule.lv lietotājai. Ja neesi vēl reģistrējusies, to vari izdarīt šeit-http://www.sievietespasaule.lv/registreties/

* Pieteikumus gaidīsim līdz 27.janvārim (ieskaitot). Pēc tam no visām konkursa dalībniecēm izvēlēsimies 5 finālistes, kurām tiks dota iespēja piedalīties eksperimentā „Mācos dejot!” un apmeklēt 3 deju nodarbības. Atlases kritērijs- cik interesants un oriģināls ir iesūtītais pieteikums. 5 finālistu vārdus paziņosim 1.februārī.

! Taču ikviena, kas piedalīsies konkursā, būs ieguvēja – visas konkursa dalībnieces varēs doties apgūt dejošanu deju un kustību studijā ”studioX1” ar 10% atlaidi.

2.kārta
Eksperiments „Mācos dejot!”

No pirmās kārtas tiks izvēlētas 5 laimīgās dalībnieces, kuras piedalīsies eksperimentā „Mācos dejot!”
Kā tas notiks?
Ja iekļūsi starp 5 finālistēm, tiksi uzaicināta apmeklēt 3 deju nodarbības deju un kustību studijā ”studioX1”
Pēc nodarbībām ar saviem iespaidiem būs jāpadalās ar pārējām SievietesPasaule.lv lasītājām. Jo interesantāk aprakstīsi savas sajūtas un deju apmācības procesu, jo lielāka iespēja, ka iegūsi galveno balvu!

LIELĀ BALVA- pilns deju kurss 47 Ls vērtībā!

Interesantākā un lielāko atsaucību guvušā stāsta autore iegūs galveno balvu – iespēju doties uz pilnu deju kursu 2,5 mēnešu garumā (11 nodarbības) 47 Ls vērtībā!

Atceries- dejot var iemācīties ikviens!

DEJU UN KUSTĪBU STUDIJA

Dalīties.

25 komentāru

 1. Līga Rozentāle on

  Tieši tā- svarīgāks būs pats pamatojums, kādēļ vēlies iemācīties dejot un oriģinalitāte, tādēļ noteiktu ierobežojumu nav.

 2. Žēl, ka deju kursi kam klientu netrūkst, tādus konkursus nepiedāvā. Izskatās, ka studiox1 trūkst apmeklētāju un šis ir "plāni" apmeklētu kursu mēģinājums piesaistīt papildus klientus. Kādas dejas uzvarētājai mācīs?

 3. Elementāra dzīves pieredze. Kvalitāte nekad necenšas ar šādiem piedāvājumiem piesaistīt klientus. Labās vietās cilvēki pierakstās rindās.

 4. Daina – skaudība vispār ir tāda slikta īpašība. :D<br><br>Konkursa uzvarētāja varēs deju kursu izvēlēties no piedāvātajiem 35 dažādiem kursu veidiem.<br><br>No studioX1 ir internetā pieejamas gan bildes, gan video.<br>Youtube.com, ir atsevišķs kanāls – MrsStudioX1.<br>Visi var paskatīties, kā norit ikdiena deju studijā. Saprātīgi cilvēki spriedīs paši.<br><br>He, He – negodīga konkurence vienmēr ir bijusi, no tās neizbēgt. ;)<br><br>Visiem dejotprieku un kustību mīlestību 2012.gadā!

 5. Daina, ja pareizi saprotu, tad tu nomelno, nemaz tur nedejojusi? tikai gribējās padalīties ar savu lielo dzīves pieredzi? tam taču ir delfu ķengu sadaļa, tur ir daudz tādu kā tu :)) <br>es tur esmu gājusi uz nodarbībām un man patika gan atmosfēra, gan personāls, cik saskāros 🙂

 6. Agnija, paldies par labajiem vārdiem. 🙂 Mums tiešām visi klienti mīļi un cenšamies, lai katrs justos kā mājās.

 7. Inga Riekstiņa on

  Deja, kā dziesma..Kā nevar visi dziedāt, tā nevar visi dejot. Vai nu negrib..Vai nejūt. Man grūti spriest par to. Zinu, ka dejā svarīgs labs partneris (dziedāt vari viens), laikam tā ir liela atšķirība. Es protu labi dziedāt, bet neprotu viena dejot:) Ir pienācis laiks iemācīties dejot. Ko?? Laikam tango. Svarīgs partneris. Man tā nav. Bet dejot tango gribu!

 8. Inga, galvenais ir vēlme. Kā to realizēt ieteiks profesionāļi. Partneri vienmēr varam palīdzēt atrast, vajag tikai gribēt.<br><br>Ir arī dejas, ko var dejot dāmas bez partnera – Strip Sense, Modernais džezs, Zumba, Lady styling…

 9. Ļoti interesanta recepte! Tieši piknikam vai izbraucienam pie dabas uz vairākām stundām tādas maizītes ir piemērotas- var ērti paņemt līdzi un ir kreptīgas. Paldies par ideju! Noteikti izmantošu.

Atstāt Ziņu