Vārda dienu svin: Hermīne, Estere, Liepa

Piedalies konkursā un ej uz izrādi ‘Saimnieks meklē saimnieci’!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Konkurss noslēdzies!

zrāžu apvienība „Pannas Teātris” turpina tūri pa Latvijas kultūras namiem ar tās jaunāko izrādi „Saimnieks meklē saimnieci”, kas pirmizrādi piedzīvoja pagājušajā vasarā. No visām iepriekš spēlētajām izrādēm ir gan kāda atšķirība. Saimniekam Aldim Siliņam nu ir jauna līgava – Grietas lomā tagad ir redzama tautā iemīļotā aktrise Zane Daudziņa.

Jau šajā piektdienā, 17.martā, izrāde būs skatāma Ādažu kultūras centrā, bet 8.aprīlī – Rīgā, kultūras pilī „Ziemeļblāzma”.

Vēlamies dāvāt iespēju kādai no jums apmeklēt šo izrādi (mēs dāvināsim ielūgumu 2 personām; pilsētu, kurā izrādi apmeklēt varēsi izvēlēties pati), tāpēc izsludinām ekspreskonkursu – dueli starp Ādažiem un Rīgu.

Ja vēlies izmēģināt veiksmi, no 13.marta līdz 15.martam:

1) dodies uz kādu no šiem diviem mūsu sociālo tīklu profiliem: draugiem.lv/sievietespasaule vai Facebook.com/SievietesPasaule.lv

2) atrodi ierakstu par konkursu un tā komentārā raksti #SaimnieksMeklēSaimnieciĀdažos vai #SaimnieksMeklēSaimnieciRīgā (tā mēs zināsim, uz kuras pilsētas izrādi vēlies doties) un mini vismaz vienu (ne)nopietnu iemeslu, kāpēc saimniece jāmeklē tieši šajā pilsētā!

Piemērs: #SaimnieksMeklēSaimnieciRīgā, jo te ir lielākā izvēle!

3) tas nav priekšnoteikums, lai piedalītos, bet mēs, protams, priecāsimies, ja uzspiedīsi šim ierakstam like vai padalīsies ar to ar saviem draugiem!

Konkursa uzvarētāju – ielūguma ieguvēju – paziņosim ceturtdien, 16.martā, līdz plkst. 12.00!

Komēdijā „Saimnieks meklē saimnieci” tiek izmantoti atpazīstamu TV šovu elementi un, kā jau visos šovos, arī izrādē neiztrūkstoši būs skandāli, pikantērijas, komiskas situācijas un „netīrās veļas” mazgāšana TV kameru priekšā. Tā ir muzikāla izrāde visai ģimenei, kas noved pie atziņas, ka īstā dzīve ir tepat blakus, nevis TV ekrānā.

Lomās: Ģirts Ķesteris, Daiga Gaismiņa vai Dace Vītola, Madara Melne-Tomsone, Zane Daudziņa, Aldis Siliņš. Izrādes autore – scenāriste Gunta Kalniņa kopā ar „Pannas Teātri” jau iepriekš radījuši komēdijas „Gribu bērnu” un „Kukulis”. Izrādes režisors – Juris Rijnieks.

Tuvākie izrādes „Saimnieks meklē saimnieci” datumi:
17. martā plkst. 19:30 Ādažu kultūras centrā,
21. martā plkst. 19:00 Rojas kultūras centrā,
8. aprīlī plkst. 16:00 kultūras pilī „Ziemeļblāzma”,
20. aprīlī plkst. 19:00 Mālpils kultūras centrā un
25. aprīlī plkst. 19:00 Līvānu kultūras centrā.

Biļetes var iegādāties „Biļešu Paradīzes” kasēs.

Dalīties.

Atstāt Ziņu