Vārda dienu svin: Sabīne, Sarma, Klaudijs

Piedalies konkursā “To man iemācīja mamma”

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Māmiņdiena, iespējams, ir gaidītākie svētki maijā, kad, atliekot ikdienas rūpes un steigu, no sirds pateikties māmiņai, kura katru savu dienu veltījusi mums – saviem bērniem. Mamma mūs mācījusi un sargājusi, mums pašiem to nezinot, bijusi klāt mūsu mazājās uzvarās skolā un sporta sacensībās, un skumjos zaudējumos konkursos un olimpiādēs.

Lai parādītu, cik īpaša ir mūsu katra māmiņa, ‘Fiskars’ sadarbībā ar portālu SievietesPasaule.lv aicina lasītājas iesūtīt stāstus konkursam “To man iemācīja mamma” par īpašajām zināšanām, ko viņai iemācījusi viņas mamma un kuras joprojām tiek izmantotas.

Kas tev jādara?
Pastāsti, kas ir tavas mammas vērtīgākais, labākais vai interesantākais padoms, ko viņa tev ir devusi. Varbūt tā ir īpaša dārzeņu mizošanas tehnika? Visgardākās kūkas recepte? Slepenas gludināšanas zināšanas? Vai nerimstošas enerģijas noslēpums?
Stāstus sūti uz e-pastu sp@sievietespasaule.lv ar norādi – konkursam “To man iemācīja mamma”, līdz 6. maijam.
Konkursa uzvarētājas tiks paziņotas 9.maijā. Ar uzvarētājām personīgi sazināsies portāla redakcija.

Balvas
Trīs labāko stāstu autores, kuras noteiks portāla un ‘Fiskars’ pārstāvju žūrija, savā īpašumā saņems kvalitatīvus ‘Fiskars’ virtuves piederumu komplektus.

 

Functional Form sērijas virtuves piederumus raksturo novatoriski un izmeklēti funkcionāli risinājumi. Izstrādājumi ir izgatavoti no īpaši izturīgas plastmasas, Softouch® virsmas, nerūsējošā tērauda, karstumizturīga silikona un ar stikla šķiedru armēta neilona. Funkcionāls dizains un piemēroti materiāli nodrošina šo izstrādājumu ērtu lietošanu un ilgu kalpošanas laiku.

 

 

Dalīties.

Atstāt Ziņu