Vārda dienu svin: Emīls, Egita, Monvīds

Piedalies Greenwalk produktu testā un sapucē māju

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Arvien vairāk ir dzirdama informācija par „zaļo” jeb eko produkciju arī tīrīšanas produktu klāstā, kas ir parādījušies mūs veikalos. Kāda no mums tos jau lieto un ir gandarīta par savu izvēli, kāda paliek pie ierastā, bet vēl kāda nevar izšķirties par labu eko produktam. Lai saprastu, ko izvēlēties un vai tas ir priekš tevis SievietesPasaule.lv un „Greenwalk” sniedz tev iespēju izmēģināt „Greenwalk” piedāvātos produktus. Piedalies testā, sapucē māju ar „Greenwalk” tīrīšanas komplektu un dalies sajūtās ar mums.

Lai pieteiktos Tev jābūt reģistrētajai SievietesPasaule.lv lietotājai. Ja esi jau reģistrējusies, ielogojies, profilā izvēlies „Ziņojumi”, „Sūtīt ziņu redaktoram” un sūti pieteikumu „Greenwalk produktu tests”.          
Ja neesi vēl reģistrējusies, to vari izdarīt šeit!      
Tam nevajadzētu aizņemt pārāk daudz tava laika!          
Savus pieteikumsu sūtiet no 23.- 29.(ieskaitot) aprīlim. Piecas „Greenwalk“ tīrīšanas komplekta ieguvējas paziņosim 2.maijā  portālā SievietesPasaule.lv.

PAR GREENWALK   

„Greenwalk” (zaļā taka) ir Baltijas valstīs izveidots zīmols produktiem, kas padara ikviena cilvēka ikdienu draudzīgāku sev un apkārtējai videi.         
„Greenwalk” piedāvā produktus personīgai un vides higiēnai, visaugstākās kvalitātes mikrošķiedras audumus visu veidu virsmu kopšanai un savam komfortam, dabīgo minerālsāļu kristālu dezodorantus ķermenim, apaviem, ledusskapjiem un dzīvnieku mītnēm, magnētu izstrādājumus sadzīves ūdens mīkstināšanai un, protams, veļas mazgāšanas līdzekļus bez fosfātiem un citām mums zināmām videi kaitīgām vielām.
Mikrošķiedras audumu izmantošana ikdienā ir īpaši noderīga alerģisku simptomu samazināšanai, jo palīdz tīrīt neizmantojot sadzīves ķīmiju – vienkārši ar ūdeni!

GREENWALK TĪRĪŠANAS KOMPLEKTĀ IETILPST:     

Greenwalk stiklu tīrīšanas audums 45x45cm           
Gludas struktūras audums logu, spoguļu, gaismas ķermeņu un citu stiklotu virsmu tīrīšanai. Izsmidziniet ūdeni uz tīrāmās virsmas un ar sausu audumu to noslaukiet. Īpaši netīras stiklotas virsmas notīriet ar universālo mikrošķiedras audumu un ūdeni, pēc tam lietojiet sausu stikla tīrīšanas audumu uzspodrināšanai.

Greenwalk uzkopšanas audums “Green” 35x35cm
Lielisks, ērts, mīksts un universāls audums dažādu virsmu tīrīšanai. Var lietot gan sausai uzkopšanai, kā, piemēram, putekļiem un slapjumasavākšanai no virsmas (ļoti labi uzsūc mitrumu), gan mitrai uzkopšanai notīrot jebkuru tīrāmo virsmu. Auduma koši zaļā krāsa, padara uzkopšanu īpaši patīkamu un tā tīrīšanas īpašības ir neaizstājamas katrā mājsaimniecībā!

Greenwalk profesionālais virsmu tīrīšanas cimds    
Sevišķi biezs mikrošķiedras audums ērtai jebkuru virsmu (mēbeļu, grāmatu, sadzīves tehnikas, žalūziju, auto paneļa u.c.) tīrīšanai. Statiskās enerģijas dēļ sauss auduma cimds savāc daudz putekļu, neļaujot tiem virpuļot gaisā. Lai nemazinātu auduma lietošanas efektivitāti, pirms elektroierīču slaucīšanas noteikti tās izslēdziet! Lai ērti iztīrītu cimdu no putekļiem, izmantojiet Greenwalk® gumijas birsti!       

Greenwalk tīrīšanas pasta „SANIRO” 400g   
Bakteriostatiskā tīrīšanas pasta paredzēta tualetes telpu ikdienas kopšanai. Efektīvi likvidē rūsu, kaļķakmens, urīnakmens u.c. nosēdumus grūti iztīrāmās vietās. Viegli noskalojama no tīrāmās virsmas. Pastas SANIRO sastāvā ir dabīga zaļās tējas eļļa, kas neitralizē nepatīkamu aromātu.

Šo „Greenwalk” tīrīšanas komplektu līdz aprīļa beigām ir iespēja iegādāties par īpaši izdevīgu cenu Ls 19,96. Vairāk par Greenwalk produktiem lasi: http://www.greenwalk.lv

 

Dalīties.

Atstāt Ziņu