ienalga vai tu mēģini izveidot savu biznesu, vienkārši palielināt savus personiskos līdzekļus vai iekrāt naudu kādas konkrētas preces iegādei, tas tev izdosies ātrāk un veiksmīgāk, sekojot jau iepriekš izstrādātām un pārbaudītām formulām. Un kādēļ gan šīs formulas nevarētu būt finanšu padomu formātā, kuri ir speciāli izstrādāti spēcīgām un neatkarīgām sievietēm, kuras pašas valda pār savu budžetu un savu dzīvi, neizmantojot tādus piedāvājumus kā kredīti internetā vai ātrie kredīti.
1. Neizmanto naudu kā līdzekli, lai liktu sev justies labāk
Mēs bieži vien izmantojam savus ienākumus, lai liktu sev justies labi, piemēram, iegādājoties jaunu apģērbu vai jaunas kurpes, taču viens no svarīgākajiem padomiem, ko es tev varu sniegt ir, tā vietā, lai izmatotu naudu kā līdzekli, lai justos labāk, izmantot to lietām un pakalpojumiem, kuri vairo tavu pašcieņu, radošumu un pašpārliecinātību. Jauna apģērba, apavu vai kādu citu preču iegāde mums vienmēr dod īslaicīgu prieku un apmierinājumu, bet, ja tu atradīsi veidu, kā sniegt sev šo prieku, netērējot naudu, tev vairs nebūs jāpaļaujas uz naudas tērēšanu, lai nodrošinātu, ka tu jūties priecīga un pašpārliecināta.
2. Koncentrējies uz savu ienākumu palielināšanu
Bieži vien mēs kā sievietes atsakāmies no dažādām iespējām, vai nu palielināt savus ienākumus vai nopelnīt papildus ienākumus. Iemesli tam var būt gan saistīti ar to, ka mēs uzskatām, ka mēs to nespēsim apvienot ar mūsu ģimenes dzīvi, vai vienkārši ar to, ka mēs neuzskatām, ka mēs spēsim izpildīt papildus pienākumus vai darbības, kuri nāk komplektā ar paaugstinājumu vai citām papildus iespējām. Tāpēc mums vajadzētu izmainīt savu domāšanu, un tā vietā, lai domātu, ka mēs kaut ko nevaram, sākt domāt, ka mēs varam, kā rezultātā tu vairs neteiksi – nē!, dažādām iespējām, kuras potenciāli varētu palielināt tavus ienākumus, kā arī palīdzēt tev sevi pierādīt darba vietā.
3. Pārvērtē savas naudas vajadzības
Jā, tu izlasīji pareizi, vēl viens lielisks padoms ir, ka mums ikvienai vajadzētu pārvērtēt savas naudas vajadzības un uzskatīt, ka mums būs nepieciešami lielāki iekrājumi, nekā, iespējams, realitātē mēs iztērēsim. Šādi, tu varēsi iekrāt vairāk naudas, nekā tev patiesībā būs nepieciešams kādas preces iegādei vai, lai apmaksātu kādu pakalpojumus, kas ļaus tev vai nu sākt jau nākamos iekrājumus, vai vienkārši iztērēt atlikušo naudu, lai iepriecinātu sevi, bez sirdsapziņas pārmetumiem, kuri bieži seko, kad mēs iztērējam naudu, lai iegādātos ilgi kārotās kurpes vai kleitu.
4. Nebaidies īstenot labu biznesa ideju, meklējot radošus naudas ieguves veidus
Ja tu jau labu laiku domā par kādu biznesa ideju, kura tavuprāt ir patiešām laba un varētu izdoties, bet tu to neīsteno, jo nezini, kur iegūt starta kapitālu šai idejai, nebaidies meklēt dažādus radošus veidus kā iegūt līdzekļus biznesa uzsākšanai. Mūsdienās kredīts bankā, krediti bez darba vietas pie nebanku kreditoriem vai investori nav vienīgie veidi, kā iegūt līdzekļus biznesam, jo pašreiz vēl ir tādas iespējas, kā piemēram, iegūt tā saucamo pūļa finansējumu, veidojot kampaņu tādās mājaslapas kā Kickstarter vai Indiegogo, kas ir kļuvusi par lielisku veidu, kā par nelielu personīgo atdevi, parasti finansētāju balvu formā, tu vari savākt sava biznesa pamatkapitālu, neesot parādā nevienam vai nedalot savu biznesu ar kādu partneri vai investoru.
5. Iekasē summu, kura atbilst tavu pakalpojumu kvalitātei
Bieži vien, īpaši profesijās, kurās pārsvarā strādā vīrieši, sievietes par saviem pakalpojumiem prasa zemāku cenu, pat ja tās ir kvalificētākas un pieredzējušākas šo pakalpojumu sniegšanā. Kāpēc tas tā ir? Jo sievietes nereti baidās savu viedokli vai savas zināšanas novērtēt pietiekami augstu, lai par tam iekasētu adekvātu summu. Taču, ja tu esi pārliecināta par savu pakalpojumu kvalitāti un savām zināšanām, tad tev nevajadzētu būt iemeslam nopelnīt mazāk kā citiem, tāpēc pieprasi samaksu, kura ir tavu zināšanu līmenī, un nebaidies pastāvēt par savām spējam un zināšanām, vienalga vai tas ir ēdienu gatavošanas vai auto remonta jomās.
3 komentāru
Vēl viens būtisks faktors, kas veicina finansiālo izaugsmi noteikti ir savu finansu sakārtošana. Ienākumu – izdevumu pārskati, pirkumu lietderības noteikšana, pārdomāti tēriņi un aktuālo maksājumu sakārtošana. Viens no jaunākajiem veidiem, kā pārvaldīt, piemēram, savas kredītsaistības: https://cred24.lv/kreditu-apvienosana/.
Pirms ņemt kredītu ir vērts apskatīties, kuri aizdevumi ir lētāki.
Pirms ņemt da jebkādu naudas aizdevum internetā jāskatās http://kredit.lv/ tur visi tā saucamiem nebanku kredītu devēji ir aplūkoti no a līdz z.