Vārda dienu svin: Magda, Magone, Mērija, Magdalēna

Personāla vadības speciālistu kursi

Pinterest LinkedIn Tumblr +

lientiem draudzīgākais mācību centrs Hansa Training aicina apmeklēt Personāla vadības speciālistu kursus, kas notiks 2017. gada 3.aprīļa, mācību centra telpās Kr. Valdemāra 4, Rīgā.

Mērķauditorija: biroja vadītāji, esošie un perspektīvie personāla vadības, atlases vai apmācību speciālisti, uzņēmumu un nodaļu vadītāji.

Mērķis: sniegt padziļinātu ieskatu galvenajās personāla vadības funkcijās, kā arī veidot izpratni par personāla atlasi, vadību un plānošanu. Sniegt praktiskas iemaņas personāla atlases, vērtēšanas un attīstības jautājumu risināšanā.

Kursa laikā tiks skatītas arī tēmas par lietvedības normu, darba tiesisko attiecību un lietišķās komunikācijas nozīmi personāla vadības speciālista ikdienas darbā.                                                    

PROGRAMMĀ:
1. Personāla vadība
2. Personāllietvedība
3. Darba tiesiskās attiecības
4. Lietišķā komunikācija

KURSU CENA: 224,00 EUR.
Cenā iekļauts 2 mēnešu kurss (58 akadēmiskās stundas) 16 praktiskās nodarbības, apjomīgi mācību materiāli, Jūsu zināšanas apstiprinoša apliecība, kafijas un augļu pauzes. Individuāla pieeja katram kursa dalībniekam saņemot atbildes uz interesējošiem jautājumiem gan kursa laikā, gan pēc mācību programmas apgūšanas.

 

AKCIJA! Piesakoties ar kodu Sievietes Pasaule, saņemsi -10% atlaidi kursam!VAIRĀK PAR KURSU: http://bit.ly/2hP1oWJ

——————————————————————————
SAZIŅAI: 66100630, 20844488 vai info@hansatraining.lv

Dalīties.

Atstāt Ziņu