Vārda dienu svin: Hermīne, Estere, Liepa

Paziņojam ‘Uzplauksti pavasarim!’ pārvērtību dienas dalībnieces

Pinterest LinkedIn Tumblr +

aldies visām, visām sievietēm, kuras sadūšojās un atsūtīja savas pieteikumu vēstules akcijai ‘Uzplauksti pavasarim 2014!’

Kā jau katru gadu, nebija viegli izvēlēties vien tās 10 dāmas, kurām dāvāt iespēju piedalīties īpašajā pārvērtību dienā 5.aprīlī. Tomēr, paliekot uzticīgām ‘Uzplauksti pavasarim!’ galvenajam kritērijam, pēc kura vienmēr lūkojamies pieteikuma vēstulēs, un tas ir – vēlme un apņēmība pašai kaut ko mainīt, esam izvēlējušās 10 šī gada ‘Uzplauksti pavasarim!’ akcijas dalībnieces:

Anda Brūvere
Linda Kļaviņa
Zane Zvirgzdiņa
Renāte Andiņa
Līga Kanapole
Signe Zeidaka
Sanita Tauriņa
Ineta Lielkalne
Līga Neilande
Inga Baļe

Šīs 10 dāmas mēs aicinām uz īpašu pasākumu visas dienas garumā 5.aprīlī. Kas šajā dienā gaidāms? Rīta pusē notiks īpašs grupas seminārs pārvērtējošās konsultantes Elīnas Brilas vadībā, savukārt dienas otrajā pusē uzplauksim arī ārēji Oriflame speciālistu meistarīgajās rokās + citi pārsteigumi un vienkārši lieliska diena, ko jūs visas jau sen esat pelnījušas!

No sirds jūs apsveicam! Sazināsimies ar katru no jums personīgi!

Taču, ja neatrodi savu vārdu starp šīm 10 sievietēm, neskumsti un nemet plinti krūmos! Tas vien, ka Tu sadūšojies un atsūtīji savu pieteikumu, liecina, ka esi gatava pārmaiņām!
Lai par iedvesmu šim pavasarim kalpo fragments no vienas ‘Uzplauksti pavasarim 2014!’ dalībnieces pieteikuma vēstules:  Uzskatu, ka katras sievietes moto jābūt: „Negaidi pārmaiņas – radi tās!” Ikviens no mums ir spējīgs noticēt sev, noticēt skaistajam, noticēt brīnumam. Pirmām kārtām – tomēr sev. Bez ticības sev, nebūs ne mirdzuma acīs, ne dvēselē.  Tas, ko mēs varam patiesi izdarīt, kas dod starojumu mūsu tālākajai dzīvei, ir griba un gatavība kaut ko mainīt sevī. Un nebūt nav nepieciešama dārga kosmētika un zīmolu apģērbs. Ir jāstrādā ar sevi, lai ļautu sev „uzziedēt”.”

To mēs no sirds jums visam arī novēlam: Negaidiet kādu mistisku “īsto brīdi” vai “vajadzīgo situāciju”, sāciet jau šodien! Ar maziem solīšiem, kaut tipiniet, bet virzieties uz jūsu ilgi lolotajām pārmaiņām – tur, kur ved jūsu sirds! Lai jums izdodas!

Dalīties.

Atstāt Ziņu