Vārda dienu svin: Ludmila, Laimdots, Laimiņš

Paziņojam ‘Sudocrem’ krēmu testa dalībnieku vārdus!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pasaulē un arī Latvijā viens no iecienītākajam līdzekļiem, kas palīdz sakairinātai un iekaisušai ādai atjaunoties, to nomierinot un mīkstinot, ir “Sudocrem” krēms. To pirms nu jau vairāk kā 85 gadiem radīja īru aptiekārs, farmācijas profesors Toms Smits, krēma pamatā liekot  trīs komponentes:

 cinka oksīdu, kas mazina šķidruma nepietiekamību audos, mīkstina un nomierina iekaisušu ādu;
 hipoalergēnisko lanolīnu, kas mīkstina un nomierina iekaisušu ādu;
 lavandu eļļu, kas ir pazīstama ar savām antibakteriālajām īpašībām, nomierina iekaisušu vai no insektu kodumiem cietušu ādu.

Savas formulas dēļ “Sudocrem” ir piemērots ādas kopšanai kā pieaugušajiem, tā arī zīdaiņiem, saskaroties ar visdažādākajām sūdzībām, piemēram, autiņu radīta ādas apsārtuma vai iekaisuma mazināšanai, pie iegriezumiem, nobrāzumiem, nelieliem apdegumiem vai apsaldējumiem, arī izgulējumu gadījumos, pinņu skartas ādas vai ekzēmas ārstēšanai.

Pirms kāda laika aicinājām pieteikties jaunās māmiņas vai cilvēkus, kuru aprūpē ir seniori vai cilvēki ar invaliditāti, lai iegūtu savā lietošanā “Sudocrem” krēmu un pārliecinātos par tā efektivitāti.

Šeit testa dalībnieku vārdi:

Līga un mazā Margareta
Ieva un mazais Rinalds
Evija un mazā Katrīna
Mazā Keita ar mammu
Dace ar dēlu

Ar visiem krēma un Ducabel dāvanu ieguvējiem sazināsimies personīgi par balvu saņemšanu un testa norisi!

 

Noderīga informācija par krēma lietošanu gan testa dalībniekiem, gan tiem, kas “Sudocrem” jau lieto vai nākotnē lietos. Krēmu uzliek uz pirkstgaliem un maigi, riņķveida kustībām ieziež ādā. Tam ir jāiesūcas, uz ādas paliekot tikai nedaudz caurspīdīgai plēvītei. Ja ieziestais ādas laukums ir kļuvis balts, tas nozīmē, ka krēma bijis par daudz, un nākamreiz vajag lietot mazāku daudzumu krēma.

Dalīties.

Atstāt Ziņu