Vārda dienu svin: Laura, Jadviga

Paziņojam Studio3 īpašo procedūru testa dalībnieces!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

avasaris pašā sākumā, bet dāmām galvā jau domas par to, kā pēc pāris mēnešiem varēs zvilnēt pludmalē un staigāt īsākos svārciņos. Bet, lai to pa īstam spētu izbaudīt, visām svarīgi uzlabot formas un tikt galā ar īpašajām problēmzonām.

Te tieši laikā nāca piedāvājums testēt daudzfunkcionālā skaistumkopšanas un vizuālā tēla izveides salona STUDIO3 īpašos treniņu un skaistuma procedūru komplektus. Nu esam noteikušas divas veiksminieces, kuras izmēģinās šo piedāvājumu un pēc tam par to pastāstīs mums, pārējām. Un tātad:

Power Plate sporta nodarbību + ietīšanu, mehānisko limfodrenāžu un sejas masāžu salonā STUDIO3 apmeklēs Ligita Svilpe

Power Plate sporta nodarbību + modelējošo procedūru ar profesionālo Gerard’s kosmētiku salonā STUDIO3 apmeklēs Linda Valtere

Ar laimētājām sazināsimies personiski!

! Taču neskumstat arī visas pārējās, jo jūs līdz 7.maijam varat apmeklēt STUDIO3 un izmantot jebkuru pakalpojumu ar 15% atlaidi. Paroli, kas jāmin piesakoties, nosūtīsim individuāli katrai uz epastu!

 

 

Par procedūrām:
Power Plate nodarbība + ietīšana + mehāniskā limfodrenāža un sejas masāža
Power Plate 15–20 minūšu treniņš aizvieto 60 minūšu vispārattīstošo treniņu. Nodarbības ir individiuālas un vienmēr notiek trenera vadībā. Vienmērīga paātrinājuma treniņa vingrojumu komplekss, kas tiek izpildīts uz Power Plate sporta trenažiera, sniedz lielu daudzumu pozitīvu reakciju: no tūlītējas asinsrites uzlabošanās līdz citiem vērtīgiem rezultātiem: muskuļu spēka un lokanības palielināšanās, kustību amplitūdas palielināšanās, celulīta samazināšanās, kaulaudu blīvuma palielināšanās, sāpju samazināšanās un ātra atgūšanās pēc slimības.
Mehāniskās limfodrenāžas procedūra savukārt aktivizē vielmaiņu un uzlabo asinsriti, izvada no organisma vielmaiņas atkritumproduktus, samazina liekā šķidruma uzkrāšanos organismā, paātrina limfatiskās sistēmas darbību, samazina tūskas, samazina sāpes, kā arī mazina nogurumu un relaksē.
Nogurumu mazinās un relaksāciju sniegs arī sejas procedūra.
Procedūru komplekta pamatcena – Ls 42.

  

Power Plate nodarbība + modelējošā procedūra
Šī ir specifiska anticelulīta programma, izmantojot slavenību iecienīto trenažieri Power Plate kombinācijā ar profesionālo Gerard’s (Itālija) kosmētiku. Abas metodes ir zināmas kā efektīvi līdzekļi cīņā ar celulītu. Tās uzlabo asinsriti, izvada no organisma toksīnus, sadedzina lipīdus, veido daudz slaidāku un gludāku auguma siluetu.
Procedūru pamata cena – Ls 32

 

 

 

 

Par STUDIO3:
STUDIO3 ir daudzfunkcionāls skaistumkopšanas un vizuālā tēla izveides salons Rīgas centrā.  Te strādā profesionāli un laipni speciālisti, kuri palīdz uzturēt un uzlabot formu un garastāvokli sievietēm un vīriešiem. Salonā ir frizētava, manikīrs, pedikīrs, stils un mode, sports, daudzveidīgas ķermeņa un sejas procedūras… viss, lai jūs vienuviet saņemtu vislabākos jums nepieciešamos skaistumkopšanas pakalpojumus.

Salona adrese: Baznīcas iela 20/22, Rīga
Darba laiks:
darba dienās: 8 – 20
sestdienās: 9 – 18
svētdienās: slēgts

Kontakti:
Tel.: 67039830
E-pasts: studio3@annex.lv
www.studio3.lv
Facebook:
http://www.facebook.com/Studio3riga
Draugiem.lv:
http://www.draugiem.lv/studio3/
Twitter:
https://twitter.com/studio3riga

 

Dalīties.

Atstāt Ziņu