Vārda dienu svin: Elma, Menarda, Elna

Paziņojam mutes skalojamo līdzekļu ieguvējas

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Mudinot pievērst pastiprinātu uzmanību savas mutes higiēnai, izsludinājām iespēju izmēģināt dažādus mutes skalojamos līdzekļus, kas ir papildu palīgs cīņā pret zobu un smaganu slimībām.

Nu esam noskaidrojušas sešas veiksminieces, kuras iegūs iespēju izmēģināt kādu no trīs mutes skalojamajiem līdzekļiem.

1. Colgate Plax Multi-Protection Cool Mint izmēģinās SANTA MITA-FUČEDŽI un KRISTĪNE BRŪZĪTE

Colgate skalošanas līdzekļi satur aktīvo vielu šķidrā veidā, kas var viegli iekļūt grūti aizsniedzamās vietās mutes dobumā  (starp zobiem, uz smaganu līnijas utt.),  iznicināt baktērijas un izskalot aplikumu – galveno zobu un smaganu slimību cēloni. Colgate Plax Multi-Protection Cool Mint sastāvā ir klīniski apstiprināta formula kas:
– nodrošina 12 stundu aizsardzību pret baktērijām un aplikumu
– aizsargā pret smaganu problēmām
– satur fluorīdu, kas stiprina zobus
– iznicīna līdz pat 99.9% baktēriju
– atsvaidzina elpu
– nesatur alkoholu, kas ir ļoti svarīgi cilvēkiem ar zobu un smaganu jutīgumu.

2. Colgate Total Pro Gum Health  izmēģinās SARMĪTE GEITĀNE un AGNESE AUNIŅA

Colgate Total Pro Gum Health mutes skalojamā līdzeklī, tāpat kā Colgate Total Pro Gum Health zobu pastā, ir trihlozāna kopolimēru savienojums, kas nodrošina divkāršu iedarbību:  gan smaganu problēmu cēloņa, gan simptomu novēršanā. Trihlozāna kopolimēri veido aizsargbarjeru, kas nodrošina 12 stundu aizsardzību pret aplikuma atjaunošanos, kā arī palīdz novērst smaganu iekaisumu. Klīniski pierādīts, ka Colgate Total Pro Gum Health mutes skalojamā līdzekļa izmantošana ikdienā nodrošina pilnīgu smaganu kopšanu.3. GLISTER™ izmēģinās ĒRIKA REITERE un ANITA GRĪVIŅA     
GLISTER™ Koncentrēts šķidrums mutes dobuma skalošanai pret aplikuma veidošanos ar piparmētru garšu. Koncentrēts mutes dobuma skalojamais līdzeklis veiksmīgi noņem zobu aplikumu un atsvaidzina elpu, radot svaiguma komfortu visas dienas garumā. Viena pudelīte pietiek simtkārtīgai mutes dobuma skalošanai.

Par iespējām saņemt produktu, testa dalībnieces lūdzam sazināties ar portāla redakciju, rakstos uz sp@sievietespasaule.lv vai zvanot 26369141, līdz 5.septembrim! Pretējā gadījumā mutes skalojamie līdzekļi tiks nodoti testēšanai kādai citai lasītājai!

Dalīties.

1 komentārs

Atstāt Ziņu