Vārda dienu svin: Gunārs, Vladimirs, Gunis

Paziņojam konkursa ‘No veca – jauns!’ uzvarētājas

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ērtīgākais, ko sniedz konkurss “No veca – jauns!” ir tas, ka tas liek paraudzīties uz apkārt esošajām lietām citām acīm. Tas liek mums iedomāties, ka varam atrast pielietojumu vecam fotorāmītim, ko nelietojam sasistā stikliņa dēļ; kA varam sagriezt vecā, labā aktimel bundžiņu, uztaisīt no tās ziedus, kas rotā dārzu un varbūt arī pabiedē kādu pārdrošu putnu. Šis konkurss ļauj uzdrošināties paņemt pie miskastēm nomestu vecu krēslu un, atjaunojot, iedot tam otro dzīvi. Šis konkurss liek būt radošām un izbaudīt radīšanas procesu!

Te nu arī šā gada “No veca – jauns!” uzvarētājas:

Dāvanu karti Ls 50 vērtībā no specializētā krāsu un apdares materiālu tirgotāja „Sadolin Krāsu Grupa” saņem Gita par krāšņajiem galdiem no flīžu lauskām.

 

 

 

 

Dāvanu karti Ls 30 vērtībā no specializētā krāsu un apdares materiālu tirgotāja „Sadolin Krāsu Grupa” saņem Dace par rūpīgi izstrādāto gleznu ar ādas ielocēm.

 

 

 

 

Dāvanu karti Ls 20 vērtībā no specializētā krāsu un apdares materiālu tirgotāja „Sadolin Krāsu Grupa” saņem Agnija par atjaunoto krēslu un pakaramo.

 

 

Par dāvanu saņemšanu ar laimētājām vienosimies individuāli!

 

Konkursu atbalsta:
Uzņēmums „Sadolin Krāsu Grupa” ir specializēts krāsu un apdares materiālu tirgotājs. Mūsu sadarbības partneri ir veikali, būvfirmas, arhitektu biroji, interjera dizaineri, valsts un pašvaldību iestādes, namsaimnieki un privātpersonas, kuriem ir svarīgi saņemt kvalitatīvu risinājumu apdares un krāsošanas darbu veikšanai. „Sadolin Krāsu Grupa” piedāvā labus risinājumus! Kompetents padoms, ātra apkalpošana, labas cenas, novatoriskas preces un pakalpojumi. Labākā simbioze! 
 

Krāsu Grupa veikali:

Rīgā
Džutas ielā 9 
Atvērts: pirmdiena-piektdiena plkst. 8.00-18.00; sestdiena – plkst. 9.00-15.00  
Tālrunis: +371 6718 5520, +371 6718 552

Ventspilī
Ģertrūdes ielā 17 
Atvērts: pirmdiena-piektdiena plkst. 8.00-17.00; sestdiena – plkst. 9.00-13.00 
Tālrunis: +371 6366 1690, +371 2660 8951

Dalīties.

1 komentārs

Atstāt Ziņu