Vārda dienu svin: Gunārs, Vladimirs, Gunis

Paziņojam konkursa ‘No veca – jauns!’ uzvarētājas

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Aizvadīto pāris nedēļu laikā jūs demonstrējāt, cik radošas, izdomas bagātas, uzņēmīgas un arī zaļi domājošas esat. Mēs bijām liecinieces tam, ka olu iepakojums vai vecas zeķubiksēs var pārtapt skaistos puķu dekoros, mēs redzējām, ka tualetes papīra kartona rullīšiem ir tik daudz un dažādi pielietojuma veidi, pašu rokām tapa arī vairāki skaisti lampu abažūri un tika pat pārveidotas dažādas mēbeles. Ar visiem konkursam „No veca – jauns!” pieteiktajiem darbiem un foto pamācībām var iepazīties šeit.

Ceram, ka šie darbi arī pārējās raisīja vēlmi radoši darboties un pārveidot vai izveidot no jauna kādu praktisku vai vienkārši skaistu interjera elementu!

Visus darbus vērtēja arī portāla SievietesPasaule.lv, specializētā rokdarbu un hobiju veikala HobbySet žūrija, kā arī portāla lasītājas. Apkopojot žūrijas un lasītāju vērtējumus, ar dāvanu kartēm Ls 20 vērtībā no specializētā rokdarbu un hobiju veikala HobbySet apbalvojam:

Ingunu Tūbeli par darbu “Sienas pulkstenis dekupāžas tehnikā
Daci Vinduli par darbu “Eleganto stāvlampu ar kristāliņiem
Lauru Verzi par darbu “Zeķubikses pārtop skaistos ziedos
Taču vēlamies arī pārējām pateikties par dalību konkursā un dāvājam 20% atlaidi vienam pirkumam specializētajā rokdarbu un hobiju veikalā HobbySet.
Par balvu saņemšanu sazināsimies ar dalībniecēm personiski!

 

Lai radoši rudens un ziemas vakari!

 

Dalīties.

Atstāt Ziņu