Vārda dienu svin: Benita, Everita, Verita, Emerita

Paziņojam konkursa Mīlestības pērles uzvarētājas

Pinterest LinkedIn Tumblr +

SievietesPasaule.lv sadarbībā ar grāmatu veikaliem “Jānis Roze” izsludināja konkursu “Mīlestības pērles” un līdz pat pašam Mīlētāju dienas vakaram aicināja lasītājas iesūtīt savas atziņas par mīlestību.

Konkursam iesūtītie domu graudi un atziņas patiesi ir īstas pērles – skaisti un tik patiesi. Šeit vari izlasīt iesūtītās mīlestības pērles: Mīlestības pērles I daļa un Mīlestības pērles II daļa

Tā kā mīlestību nevar vērtēt, tā vienkārši ir, 5 laimīgās, kas savā īpašumā ieguvušas Paulu Koelju atziņu izlasi “Mīlestība”, noskaidrojām izlozes kārtībā. Tātad grāmatu iegūst:

Laura

Ginta

Tīna

Bolero

Inleila

Sirsnīgi apsveicam jūs! Lūdzu, sazinieties ar redakciju par balvas saņemšanu, rakstiet uz e-pastu: sp@sievietespasaule.lv.

 

 Par Paulu Koelju citātu izlasi “Mīlestība”
“Mīlestības dzirkstis ir izkaisītas pa visu pasauli un gaida savu atklājēju.” (“Uzvarētājs ir viens”)
Paulu Koelju nemaldīgā intuīcija, dzīves un sirdsgudrība uzrunā miljoniem cilvēku visā pasaulē. Atziņu izlasē “Mīlestība” apkopotas pasaulslavenā autora poētiskās un reizē kodolīgās domas par mīlestības dažādajām šķautnēm un izpausmes veidiem. Vairāk informācijas par grāmatu atradīsi šeit – http://www.jr.lv

 

.

Dalīties.

Atstāt Ziņu