Vārda dienu svin: Anšlavs, Junora

Paziņojam BIODERMA Sensibio krēmu ieguvējas

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ākoties apkures sezonai, gaiss iekštelpās kļuvis ievērojami sausāks, savukārt ārpus telpām pūš auksti vēji, līņā un drīzumā gaidāms arī nopietnāks sniegs un puteņi. Mūsu sejas āda par šiem kontrastiem nav sajūsmā, to zina daudzas no jums, tāpēc arī nav jābrīnās par lielo interesi izmēģināt BIODERMA nomierinošo dienas krēmu jutīgai ādai Sensibio Light vai Sensibio Rich.

Kā jau ziņojām, izsludinot pieteikšanos šo krēmu testēšanai, trīs laimīgās iegūs iespēju izmēģināt un vērtēt Sensibio Light, bet trīs laimīgās – Sensibio Rich nomierinošo dienas krēmu.

Un tātad, Sensibio Light krēma ieguvējas ir:

Zane Lipsberga

Kristīne Matisone

Vineta V.

Sensibio Rich krēma ieguvējas ir:

Elīna Reitere

Rūta Zālīte

Madara Krievāne

Krēma ieguvējas lūdzam sazināties ar portāla redakciju, rakstot uz sp@sievietespasaule.lv vai zvanot 26369141, līdz 5.decembrim! Pretējā gadījumā krēms tiks nodots testēšanai kādai citai lasītājai!

 

Par Sensibio Light un Sensibio Rich krēmiem
Sensibio Light ir viegla, zīdaina tekstūra, un tas ir piemērots jutīgai normālai vai kombinētai ādai, savukārt Sensibio Rich vēl papildus intensīvi baro ādu, tādēļ tā tekstūra ir bagātīgāka, un tas ir paredzēts jutīgai sausai vai ļoti sausai ādai. Abu krēmu sastāvs garantē ļoti labu panesību, jo tie nesatur smaržvielas un konservantus. Sensibio Light un SensibioRich ir lielisks pamats dekoratīvajai kosmētikai.

 

Par Laboratoire dermatologique BIODERMA
LABORATOIRE DERMATOLOGIQUE BIODERMA ir viena no vadošajām dermokosmētikas ražotājām Francijā. BIODERMA izmanto BIOloģiju DERMAtoloģijas labā. Šis princips ir ietverts uzņēmuma nosaukumā un galvenajā mērķī: iemācīt ādai dabiski atgūt tās sākotnējo līdzsvaru. BIODERMA produkti ir vieni no visdrošākajiem dermokosmētikas līdzekļiem jau vairāk nekā 25 gadus, un tie ir piemēroti pat tiem, kam ir visjutīgākā āda.
BIODERMA dermokosmētika ir specifiski pielāgota katra ādas tipa īpašajām vajadzībām. Ilgstošu pētījumu rezultātā ir atrastas visiedarbīgākās vielas un vielu kombinācijas, kuras mērķtiecīgi iedarbojas uz problēmas cēloni, panākot uzlabojumu un radot veselīgu izskatu un ādas komforta sajūtu.
Pārliecinoša, dermatologu atzīta efektivitāte, inovācijas, pieredze un teicama panesība ir BIODERMA dermokosmētikas augstās kvalitātes apliecinājums un priekšrocība.

 

Dalīties.

4 komentāru

  1. Ja būtu uzrakstījusi pieteikumu valsts valodā nevis pieņēmusi, ka visi sapratīs krieviski, varbūt būtu laimējušas…. Nevienam jau nav jāburto, varēji jau vismaz kirilicā rakstīt.

  2. Sievietes Pasaule on

    Mīļā, a., portāls SievietesPasaule nešķiro savas lietotājas pēc nacionalitātes un tam nav arī nekādas nozīmes nosakot testējamo produktu ieguvējas. Vienkārši jāņem vērā, ka jebkurš konkurss ir veiksmes spēle un pretendentu ir daudz!

Atstāt Ziņu