Vārda dienu svin: Visvaldis, Nameda, Ritvaldis

Pavasaris- kā otrs ‘jaunais gads’!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Šis pavasaris man ir citādāks nekā citus gadus, jo šogad man ir daudz vairāk apņemšanos, vēlmju un sajūtu. Tā kā pavasaris ir mans mīļākais gadalaiks, kad es staroju tāpat vien, man ir vēl lielāks stimuls un prieks kaut ko darīt.

Jaukos pavasara rītus vislabāk pavadīt ar tējas vai kafijas krūzi vērojot dabu. Redzot, kā pirmie saules stari atmodina sniegpulkstenīšus, kā sāk čivināt pirmie putniņi, kas kaitina manu kaķi, kā sāk mosties pilsēta un sākas patīkama kņada. Taču pirms tam vēl ir kaut kas jāizdara.

RĪTA VINGROŠANA
Nekad mūžā neesmu nodarbojusies ar rīta vingrošanu! Slinkums taču! Kā arī neziņa kā un ko darīt. Bet, neskatoties uz to, šajā pavasarī esmu uzsākusi rīta vingrošanu! Un jāatzīst, ka vajadzēja to sākt jau daudz agrāk, jo sajūtas pēc ķermeņa izkustināšanas no rīta ir fantastiskas! Es jūtos pamodusies un žirgta! Es esmu gatava uzsākt savas dienas gaitas, kuras pēc izkustēšanās gribas sākt ātrāk un visu padarīt ašāk, lai varu nodoties pavasara baudīšanai! Jāatzīst, ka dažreiz uznāk slinkums un negribas pavingrot, taču es sevi piespiežu to izdarīt un pēc tam pati saku sev „Paldies!”, jo jūtos daudz labāk nekā iepriekš. Varu droši teikt, ka šis turpmāk būs ne tikai mans pavasara rituāls, bet manas dzīves rituāls!

SKRIEŠANA
Šajā pavasarī esmu apņēmusies arī uzsākt skriešanu. Lai nepazustu motivācija lasu citu sieviešu pieredzes stāstus, piedalos diskusijās par šo tēmu un mācos pareizi nodarboties ar fiziskajām aktivitātēm. Jāatzīst, ka viedokļu un uzskatu ir ļoti daudz, taču es zinu, ka jāieklausās tajā, ko saka mans ķermenis, un tad jau neko nepareizi nevar izdarīt. Laikam esmu „siltummīle” un gaidu siltāku laiku, kad uzsākt skriešanu. Kamēr gaidu siltāku laiku, gatavoju sporta tērpu un ritmisku mūziku raitākam solim, kā arī pagaidām skriešanas vietā izvēlos pastaigas. Ceru un ticu, ka šādas aktivitātes liks man justies daudz labāk un, protams, ceru uz kāda kilograma zaudēšanu.

MĀCOS PAREIZAS ĒŠANAS PAMATPRINCIPUS
Kā jau katrs pavasaris arī šis ir iesācies ar dabas veltēm – kļavu un bērzu sulām. Tās es dzeru katru gadu! Tās ir garšīgas un ļoti veselīgas. Fakts, ka tās ir veselīgas, liek man izdzert tās pēc iespējas vairāk! Dažbrīd pat liekas, ka vēderā vairs nepietiks vietas nekam citam! Taču vieta vēderā atrodas un tajā es vēlos ielikt ko veselīgu. Nekad neesmu īpaši pievērsusi uzmanību tam ko ēdu. Čipsus, hamburgerus un citas ātrās uzkodas neēdu, bet no saldumiem atteikties nevaru nu nekādi! Tad nu es mēģinu sabalansēt savu uzturu. Lai to izdarītu ir jāzina pareizas ēšanas pamatprincipi, tad nu es lasu un mācos, un cenšos savā dzīvē ieviest ko jaunu. Esmu vēl ceļa sākumā, jo uzskatu, lai pieradināt sevi pie veselīgas ēšanas ir vajadzīgs laiks. Un pirmais ar ko sāku ir dažādu dārzeņu ieviešana manā ēdienkartē. Iepriekš nebiju salātu mīļotāja, taču tagad cenšos gatavot dažādus salātus pēc iespējas biežāk.

LUTINU SAVU SEJU KĀ VĒL NEKAD!
Protams, kā jau visas sievietes, arī es vēlos būt skaista. Lai es sev liktos skaista, es par sevi rūpējos. Nekad neesmu pievērsusi īpašu uzmanību savai sejas ādai, laikam jau bija slinkums un zināšanu trūkums. Taču šajā pavasarī ir noticis brīnums, es rūpējos par savu seju kā vēl nekad! Lietoju krēmus, maskas, tonikus. Un varu teikt tikai to, ka šīs rūpes ir tā vērtas. Jūtos labāk, žirgtāk, skaistāk un pašsajūta līdz ar to arī ir daudz labāka! Lietoju arī mitrinošus ķermeņa krēmus, un kā jau liela daļa sieviešu, arī es esmu uzsākusi cīņu ar celulītu, lai vasaru varētu sagaidīt neatvairāma! Vēl mans rituāls ir no rītiem seju mazgāt ar aukstu ūdeni. Lieliski pamodina! Kā arī esmu sākusi dzert vitamīnus. Tas dod papildus enerģiju, spēku un dzīvesprieku.

GATAVOJU SEV VANNAS BUMBAS UN ZIEPES
Lai nomierinātu sevi pēc šādas aktīvas dienas, ir patīkami ieiet siltā vannā, kas papildināta ar paštaisītiem kosmētikas līdzekļiem! Vanna priekš manis ir lielākais relaksācijas līdzeklis! Tā mani nomierina, lai arī cik satraukusies vai norūpējusies es nebūtu. Nesen iemācījos pagatavot vannas bumbas un ziepes. Tad nu es ļauju vaļu izdomai un baudu savus „mākslas darbus”. Tā kā esmu cilvēks, kam patīk kaut ko pagatavot pašam, es neapstāšos pie šīm prasmēm, pagatavot vannas bumbas un ziepes. Tuvākajā laikā plānoju pagatavot ķermeņa skrubi un kādu lūpu balzamu.

Šajā pavasarī esmu nolēmusi pamēģināt savu veiksmi darba tirgū un pieteikties pirmajam darbam savā dzīvē! Ļoti ceru, ka man viss izdosies. Tas ir liels notikums priekš manis, jo nekad agrāk neesmu strādājusi, taču ļoti to vēlos.                                                             

Lai sevi iedvesmotu turpināt iesākto esmu izveidojusi kolāžu ar bildēm, kuras man liekas skaistas un iedvesmojošas. Kad gribas padoties slinkumam, aplūkoju to un turpinu iesākto ceļu uz sevis pilnveidošanu!    

Iesūtīts konkursam ‘Mans pavasara rituāls’

Dalīties.

Atstāt Ziņu