Vārda dienu svin: Viktors, Nils

Pastāsti, kā tu izvēlies dāvanas svētkos!

Pinterest LinkedIn Tumblr +


Paldies visiem, kas padalījās ar saviem stāstiem!

r sācies lielais dāvanu gādāšanas laiks. Mūs interesē, kā Tu izvēlies dāvanas saviem mīļajiem! Kā tu izdomā, ko katram dāvināt. Dāvanu izvēlē esi praktiska vai arī vairāk domā par emocijām un sajūtām? Varbūt dāvanām ir kādi īpaši stāsti?

Uzraksti līdz 10.decembrim (ieskaitot) savu atbildi un jau 11.decembrī mūsuprāt interesantākās atbildes autors saņems Palmolive komplektu „PRECIOUS MOMENTS”, kas ļaus piedzīvot īpašus mirkļus, izbaudot argāna eļļas sniegto efektu!

! Lai iesniegtu atbildi, Tev būs jāielogojies SievietesPasaulē, vai arī jāpieslēdzas ar kāda sociālā tīkla pieejas datiem un jāuzraksta mums pieteikuma ziņojums.

Dāvanā komplekts “PRECIOUS MOMENTS”

Komplektā ietilpst dušas želeja (250 ml) un šķidrās roku ziepes ar argāna eļļu un mandeļu ekstraktu, kā arī dušas želeja (250 ml) ar vīģu un olīvu ekstraktu un skaista kosmētikas somiņa. Produkti īpaši piemēroti sievietēm no 30 līdz 55 gadiem. Produktu sastāvā esošā argāna eļļa, mandeļu, vīģu un olīvu ekstrakti lieliski kopj, baro, mīkstina un rūpējas par Jūsu ādu. Patiks sievietei, kas novērtē augu ekstraktu valdzinošo spēku!

 

Zināšanai!
Šāds konkurss notiek arī mūsu draugiem.lv un Facebook lapās.

Mūsu Facebook lapā facebook.com/SievietesPasaule.lv, atbildot uz šo pašu jautājumu, ir iespēja laimēt komplektu “FEED YOUR SKIN”.

 

 

 

 

Mūsu draugu lapā draugiem.lv/sievietespasaule, atbildot uz šo pašu jautājumu, ir iespēja laimēt komplektu “ORIENTAL BEAUTY”.

 

 

 

Dalīties.

Atstāt Ziņu