Vārda dienu svin: Anšlavs, Junora

Par vienu toni baltāki zobi nedēļas laikā? Piesakies un izmēģini!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pieteikšanās noslēgusies!

irmo iespaidu mēs radām galvenokārt ar vizuālā tēla palīdzību: par mums runā mūsu apģērbs, aksesuāri, matu sakārtojums, izvēlētais make-up. Jā, arī zobi. To izskats spēcīgi ietekmē ne tikai citu cilvēku viedokli par mums, bet arī mūsu pašapziņu un to, cik brīvi sarunājamies ar citiem un to, vai un kā smaidām.

Viens no biežākajiem iemesliem, kāpēc rodas komplekss smaidīt, ir dzeltenīgā zobu nokrāsa. Taču tas ir maināms! Rūpīga un regulāra mutes dobuma higiēna, kā arī balinošo līdzekļu ņemšana talkā var būt risinājums.

Colgate-Palmolive, kas ir viens pasaules vadošajiem zobu pastu ražotājiem, nupat laidis klajā Max White One produktu līniju, kas izceļas ar inovatīvu pieeju zobu balināšanai un sola par toni baltākus zobus jau nedēļas laikā. Tā, piemēram, Colgate Max White One Optic sērijas produktos izmantoti klīniski pierādīti optiskie zobu baltinātāji, kas atstaro gaismu, un unikālas tīrošās daļiņas, kas droši notīra pigmentēto aplikumu, acumirklī padarot zobus gludus, tīrus un redzami baltākus.*

Šķiet vilinoši un gribētu par to pārliecināties pati? Piesakies jaunās Colgate Max White One Optic līnijas produktu testam!

Testēšanai nododam 3 Colgate Max White One Optic komplektus, kuru sastāvā ietilpst zobu pasta, mutes skalojamais līdzeklis un zobu birste.

 

 

* Lai pieteiktos, spied uz augstāk redzamās pogas, ielogojies SievietesPasaulē vai arī pieslēdzas ar kāda sociālā tīkla pieejas datiem un uzraksti mums pieteikuma ziņojumu!
* Pieteikumā norādi savus kontaktus, kā veiksmes gadījumā varam ar tevi visērtāk sazināties!
* Pieteikumus gaidīsim no 1.jūnija līdz 7.jūnijam (ieskaitot). Produktu ieguvējas paziņosim 9.jūnijā

 

* Īslaicīgs efekts. Ilgstoša lietošana nodrošinās progresējošu baltinošo iedarbību un palīdzēs ilgāk saglabāt baltākus zobus.

Dalīties.

Atstāt Ziņu