Vārda dienu svin: Anšlavs, Junora

Panna jaunā muzikālā komēdija ‘Kukulis’

Pinterest LinkedIn Tumblr +

annas Teātra izrāde “KUKULIS” ir  muzikāla komēdija, dzīves spēle divās daļās, kas ar ironiju un zināmu daļu sarkasma analizē līdzšinējo kukuļdevēju domu gājienu, atšķirību starp pateicību un kukuļdošanu un vienlaikus atklāj veidus, kā īsti kukulis dodams.

Kukuļa „receptes” autori: scenāristes Gunta Kalniņa un Inta Bernova, režisors Juris Rijnieks, bet lomās – publikas iemīļotie aktieri – dakteris Ģirts Ķesteris, maizniece Maija Doveika, žurnāliste Zane Daudziņa, uzņēmējs Aldis Siliņš un kukuļņēmējs Juris Lisners, kuri ziedu vietā pēc izrādēm labprāt pieņems arī dažāda veida kukuļus.           

Kur? Klasiskais variants – nodot kukuli koferī vīriešu tualetē. Vēl labāks – iecept pateicību maizes klaipā. Abos gadījumos jābūt ārkārtīgi uzmanīgam.

Kā? Kukuļa nodošanas procesā jāraugās, lai līdzzinātāju būtu pēc iespējas mazāk, tādēļ telefonsarunas jāšifrē – “Lielajam gailim ir problēmas ar dējējvistām? – Nē, nē, olas ir pilnā skaitā, grozs jau ir mūsu fermas robežās, tikai sanākusi neliela aizķeršanās ar cāli, kam tas groziņš bija uzticēts…”

Pateicība vai kukulis? Mīlestība vai nauda? Katrs kukuļdevējs neizbēgami atgādina mīlnieku, kurš romantisku jūtu vadīts, sarkst un mulst, tādēļ izrādes jautrā pamata stīga ir izsmiet un atmaskot muļķīgās kukuļdošanas shēmas un ļauties mīlestības uzplūdam situācijās, kuras patiešām ir romantiskas,- labāk dod buču, nedod kukuli!

Tuvākās izrāde būs skatāmas:
24. novembrī plkst. 19:00 Kinoteātrī Splendid Palace,
25. novembrī plkst. 21:00 Ādažu kultūras centrā,
kā arī daudzos Latvijas kultūras centros un vasaras brīvdabas estrādēs jau 2015.gadā.
Biļetes pret “kukuli” var iegādāties Biļešu Paradīzes kasēs.

Izmēģini veiksmi! Iespēja laimēt ielūgumus uz Rīgas izrādi
 Vienu ielūgumu izspēlēsim starp saviem Draugiem.lv sekotājiem – uzdevumu skati šeit >>
 Vienu ielūgumu izspēlēsim starp saviem Facebook sekotājiem – uzdevumu skati šeit >>
 Vienu ielūgumu izspēlēsim starp saviem Twitter sekotājiem – uzdevumu skati šeit >>

Dalīties.

Atstāt Ziņu