Vārda dienu svin: Līga

Palutini savas emocijas īpašā Sajūtu SPA!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

… ieklausies, kā skan klusums, sajūti smaržu, izbaudi sirds siltumu un ieliec nedaudz no tā visa sev krūšu kabatā…

Sievietespasaule.lv turpina iepazīstināt ar jaukām Ziemassvētku dāvanu idejām. Šoreiz par kādu dāvanu, kuru Tu vari sagādāt sev pati.

Februāris ir sveču mēnesis – laiks, kad pēc gadu mijas notikumiem ir iespēja sakārtot savu iekšējo pasauli. Laiks, kad palutināt savas emocijas un izbaudīt katru niansi, ko sniedz mūsu piecas maņas. Tieši šajā laikā aicinām Tevi izbaudīt “Sajūtu SPA”.

“Sajūtu SPA” ir “kopā būšana” trīs dienu garumā no 14.-16. februārim, Brocēnu novada viesu namā “Radi”, kur klausoties, mācoties, meditējot, radoši darbojoties, vakarējot un baudot, būs iespēja piedzīvot emocijas, kas liks smaidīt vēl ilgi pēc atgriešanās realitātē.

Šajās trīs dienās Tu:

uzzināsi, kādi ir Tavā pirmdzimtajā ģimenē saņemtie stereotipi un vēstījumi,
atklāsi radošumu sevī,
apzināsies sievišķības dažādās nianses,
varēsi ļauties aromātu burvībai,
sakārtosi domas, baudot klusumu,
atbrīvosi miesu un garu dzīvesgudra pirtnieka uzraudzībā,

Bet galvenais – ļausies, lai Tevi palutina!

Mēs garantējam, ka tavas emocijas un visas piecas maņas piedzīvos īstu SPA:

Gleznaini Cieceres ezera līkumi, mežs un pļavas. Viss salā sastindzis, kā gaidot, kā vērojot – tas viss Tavai redzei.

Vārdi, tāpat kā domas, materializējas. Taču vēl patiesāk ir dzirdēt klusumā – tas Tavai dzirdei.

Pieskāriens – tā ir viena no pašām spēcīgākajām mīlestības izpausmēm. Atveroties apskāvienam, tu atver savu sirdi. Pieskaries!

Paēdis cilvēks, ir laimīgs cilvēks. Un kā staro sievietes acis, kad kāds viņas vietā ir pagatavojis vakariņas. Atliek tikai nobaudīt un palutināt savas garšas kārpiņas.

Bet smarža tieši ietekmē cilvēku emocionālo stāvokli. Interesantākais ir tas, ka par to, kādas mēs esam, liecina ne tikai tas, kādas smaržas mums patīk, bet arī tas, kādas nepatīk – ieelpo un sajūti!

Sajūtu SPA veido radoši un pozitīvi cilvēki, kas paši turpina mācīties dzīves skolā:

Edīte Irbe, „Sajūtu SPA” idejas autore:
“Pavisam nejauši (lai gan mēs zinām, ka nejaušību jau nemaz nav) pie manis nonāca teiciens – darbs pagaidīs, kamēr tu bērnam rādi varavīksni, bet varavīksne negaidīs, kamēr tu dari darbu. Tajā brīdī es sapratu, ka ir jārealizē kāds sen lolots sapnis – diena, kurā sievietes var atpūsties no darba un pieskarties varavīksnei, ko vēlāk rādīs saviem bērniem, radiem, draugiem, kolēģiem. Nu vēlēšanās ir piepildīta – Tev tikai atliek šo iespēju izmantot un ļauties uz trim dienām nolikt malā telefonu un pulksteni, lai kopā piedzīvotu varavīksni!”

 

 

Rita Bergmane, idejas līdzautore, mākslas pedagoģe:
“Radošums ir netveramais, tā ir spēja vienkāršo padarīt interesantu, paraudzīties uz lietām no cita skatu punkta, savienot šķietami nesavienojamo, pārvērst defektu par efektu… Tā varētu turpināt bezgalīgi. Vai var attīstīt radošumu? Jā, var, ja to uztver kā domāšanu! Tas ir tāpat, kā mācīties domāt pozitīvi. „Sajūtu SPA” es parādīšu kā veidot sev vēlamu domāšanas stilu. Tas var būt arī Tavs apzinātais lēmums, kas vistiešākā veidā saistīts ar Tavu iekšējo motivāciju sevī ko mainīt.”

 

 

 

Elīna Brila, pārvērtējošā konsultante:
“Konsultēšana kā atbalsta metode sev un citiem manā dzīvē ienāca kā atbilde uz personīgiem jautājumiem un notikumiem pašas dzīvē: ko es vēlos no dzīves un attiecībām? Kā atbrīvoties no sāpīgas pieredzes manā bērnībā un pusaudža gados? Kā iemācīties patiesi pieņemt sevi un citus? Kā rīkoties ar pāri plūstošajām emocijām? Kā iemācīties nodot atbildību un uzņemties to pašai? Sajūtu SPA es došu impulsus, lai arī Tu varētu rast vismaz daļu atbilžu uz saviem jautājumiem.”

 

 

Pēteris Donga, pirtnieks:
“Es priecāšos Sajūtu SPA satikt dāmas, kam patīk pirts, bet vēl vairāk es priecāšos satikt tās dāmas, kurām līdz šim pirts rituāls nav gājis pie sirds. Es vēlos pastāstīt un parādīt, kā jādodas pirtī, lai tas sagādātu prieku un attīrītu gan organismu, gan dvēseli.”

 

 

 

 

Tev ir iespēja trīs dienas baudīt gardas maltītes, nakšņot un ļauties, lai Tevi palutina par īpašu cenu EUR 225 (LV 158,13). Piesakies, sūtot e-pastu uz adresi sajuti@sajutuspa.lv, norādi savu vārdu, uzvārdu, tālruņa numuru un īsu aprakstu par sevi. Labprāt atbildēsim uz taviem jautājumiem arī telefoniski 29239935 – Edīte. Papildinformāciju vari iegūt www.sajutuspa.lv.
Vietu skaits ierobežots!

Lai Tev sirdsilti Ziemassvētki un veiksmīgs jaunais gads!

Tava “Sajūtu SPA” komanda

 

Titulbilde: Vic / Flickr Cc

Dalīties.

3 komentāru

Atstāt Ziņu