Vārda dienu svin: Lita, Sibilla, Teika

Paldies par jūsu stāstiem par to, kā izvēlaties dāvanas!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

aldies visiem, kas padalījās ar saviem stāstiem, kā izvēlaties dāvanas svētkos. Kā jau bija paredzams, apsvērumi var būt gan praktiski, gan izvēli var noteikt tikai un vienīgi vēlme radīt labas emocijas, pārsteigt, parādīt rūpes u.c. Ir mūsu vidū tādi, kas nekautrējoties otram pajautās, ko viņš vai viņa vēlas saņemt, ir tādi, kas teju pusgada garumā piefiksē īpašā pārsteigumu blociņā mīļo cilvēku izteiktās domas un vēlmes, ir tādi, kas otram dāvina to, ko paši gribētu saņemt sev. Cerm, ka visas dāvanas patiešām iepriecinās to saņēmējus!

Un arī mēs šobrīd paziņojam to portāla lasītāju, kura par savu stāstu tiek atalgota ar Palmolive komplektu „PRECIOUS MOMENTS”, kas ļaus piedzīvot īpašus mirkļus, izbaudot argāna eļļas sniegto efektu!

Šis komplekts aizceļos pie Daces Paulauskas, kura mums atsūtīja šādu vēstulīti:
Ziemassvētkos saviem mīļajiem dāvinu dārgāko, kas man ir- savu laiku. Ar to domāju dāvanas, kuras darinot, ne mazums mana laika ieguldīts un milzums daudz labu domu izdomāts.
Puķu brošas, pašas vāktas tējas, pašu savārīts mežrozīšu sīrups aptamborētās burciņās- ar ko tik nav dāvanu gaidītāji pārsteigti!
Ja tā ir veikalā pirkta lelle, tad tai tiek notamborēta vēl kāda kleitiņa, ar ko pucēties. Ja termofors, ar ko vecamtēvam sildīt sāpošu muguru, tad termoforam noadu mīkstu „kažociņu”. Savulaik melnbaltus kalendārus papildināju ar zīmējumiem. Nu labi, atzīšos, ar kopējumiem, bet pati skaisti izkrāsoju.
Ir tamborēti, pērļoti un no olu iepakojumu kastēm darināti eņģeļi. Ir adīti cimdi un zeķes, tapotas un dakšotas šalles. Kas tik viss nav tapis, gaidot Ziemassvētkus un domājot par maniem vismīļākajiem!
Šogad dvielīšiem aptamborēšu maliņas, šūšu monogrammas.
Pašas rokām top arī dāvanu kastītes, maisiņi vai groziņi.
„Kam es veltu stundu sava laika, tam es veltu daļu savas dzīves”, tā apgalvo kāds gudrais, un tā patiešām ir zelta patiesība. 

Ikviens ir laimīgs, ja viņam Ziemassvētkos (un ne tikai!) velta īpašu uzmanību, īpašas, ar mīļām domām izlolotas dāvanas, un, protams, kopā pavadītu laiku.

Dalīties.

1 komentārs

Atstāt Ziņu