Vārda dienu svin: Līga

Oga Oga krēmu ādai ap acīm iegūst…

Pinterest LinkedIn Tumblr +

abiskā kosmētika arvien izraisa lielu interesi. Tā arī mūsu jaunākais piedāvājums testēt dabīgo Oga Oga krēmu ādai ap acīm izraisīja lielu jūsu atsaucību.

No visām pieteikumu iesūtītājām, esam noteikuši trīs dāmas, kuras pēc kāda laika padalīsies ar mums savā vērtējumā par šo krēmu:

Sandra Zaharāne

Ineta Januško

Arta Prokofjeva

Ar laimētājām sazināsimis personiski!


Oga Oga krēma Green Refreshemnt sastāvā ir rudzupuķu ūdens. Tas ir lielisks līdzeklis, kas nomierina acu zonas ādu un samazina pietūkumu. Gurķu ekstrakts, bagātināts ar askorbīnskābi (vitamīns C), mīkstina ādu un acu zonas ādu padara gaišāku. Avokādo eļļā ir daudz A, B1, B2 un D vitamīnu, kā arī sterolu, lecitīna, aminoskābju un citu vajadzīgu skābju. Krēmu ieteicams glabāt ledusskapī un izlietot 4 mēnešu laikā.  

 

Oga Oga ir kompānija, kas rada dabīgu, ar rokām gatavotu kosmētiku. Piedāvājumā ir plašs kosmētikas produktu klāsts, kas atbilst dažādām vajadzībām un ādas tipiem. Oga Oga ir attīstījušas divas mīlošas mātes – Latvijas un Lietuvas tandēms, kuras ir papildinājušas savas zināšanas semināros Londonā. Visu kompānijas radīto kosmētikas līdzekļu recepšu drošību ir apstiprinājusi laboratorija Lielbritānijā. Visi Oga Oga ražotie produkti ir dabīgi un nesatur agresīvus ķīmiskos savienojumus, tapēc ir droši lietojami un nekaitē apkārtējai videi.

Dalīties.

1 komentārs

Atstāt Ziņu