Vārda dienu svin: Rūdolfs, Viviāna, Rūdis

Noteiktas ‘Uzplauksti pavasarim!’ dalībnieces

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Akcijas „Uzplauksti pavasarim!” noslēguma diena straujiem soļiem tuvojas. Žūrija ir vērtējusi iesūtītos pieteikumus un, ne bez grūtībām, noteikusi tās 10, kuras jau pēc pusotras nedēļas, 14.aprīlī, saņems vienreizēju dāvanu – tikai viņām veltītu dienu, lai pārvērtējošās konsultantes Elīnas Neilandes vadībā celtu pašapziņu, vairotu motivāciju un atraisītu sievišķību, ārēji uzplauktu Oriflame jaunajā ekobirojā, apgūstot skaistumkopšanas knifiņus un smeļoties kosmētikas padomus no populārā Oriflame stilista Andra Ruskuļa, kā arī baudot citus pārsteigumus.

„Paldies, ka bijāt tik čaklas rakstītājas! Paldies par dziļajiem stāstiem, kuros atzīstat, ka esat pazaudējušas sevi vai nu spraigajā darba ritmā vai dzīvojot mājās ar maziem bērniem, kā arī par dzīvespriecīgajām vēstulēm, paužot vēlmi šajā pavasarī vienkārši kļūt krāsainākām un kā gaisīgiem tauriņiem lidināties pa dzīvi! Jāatzīst, ka lasīt jūsu stāstus bija ļoti emocionāls uzdevums un ne reizi vien sirds sažņaudzās no domas par to, cik maz mēs sevi mīlam. Mēs bieži vien cenšamies būt lieliskas meitas, sievas, mammas, darbinieces, kolēģes un vēl sazin kas tikai ne, taču aizmirstam pāri visam būt un dzīvot pašas sev. Ticu, ka tās desmit laimīgās, kuras 14.aprīlī izbaudīs vienreizējo iespēju „uzplaukt”, ceļot pašapziņu, iemācoties pateikt sev „Jā!“ un vairojot savu vizuālo pievilcību, atradīs atkal ceļu pie sevis!“ saka SievietesPasaule.lv mārketinga vadītāja Līga Ozoliņa.

Ilgāk gan neturēsim noslēpumā, kuras ir 10 akcijas „Uzplauksti pavasarim!” dalībnieces. Un tās ir:

Iveta Lāce
Inta Švaža
Lana Jegere
Ieva Buza
Antra Strazda
Kristina Malkova
Biruta Skuja
Ligita Z.
Aiga Sakalaure
Līga Konovalova

Apsveicam! Redakcija ar katru no jums sazināsies personiski!

Taču tās, kas neiekļuva starp 10 laimīgajām, žūrija, kurā darbojās portāla SievietesPasaule.lv meitenes, pārvērtējošā konsultante Elīna Neilande un Oriflame pārstāvji, aicina pārāk nebēdāt. „Vienalga, vai tās būtu pārmaiņas izskatā, darbā, attiecībās vai pašapziņā – pirmais solis – atzīt, ka tiešām tās vēlaties, ir sperts. Tagad jau atliek tikai pa maziem solīšiem iet uz priekšu. Mēs ticam, ka jums visām izdosies!” novēl SievietesPasaule.lv redaktore Līga Rozentāle.

 

 

Arī akcijas atbalstītāji Oriflame un Harry Morgan jums visām sūta laba vēlējumus:


„Katram no mums ir kāds sapnis. Oriflame kompānija vienmēr ir palīdzējusi piepildīt lielākus un mazākus sapņus, īpaši atbalstot bērnus un sievietes visā pasaulē. Cilvēki, kuriem ir izdevies sasniegt iecerēto mūs iedvesmo, radot jaunus skaistumkopšanas produktus. Tie ir cilvēki, kuri ir spēruši soli tuvāk savam sapnim, atrodot spēku mainīt kaut ko savā ikdienā. Mums šis ir ļoti īpašs gads – mēs svinam 45 gadu pastāvēšanas jubileju visā pasaulē. Aicinām svinēt kopā ar mums, uzdrīkstoties pārmaiņām un… lai piepildās visi jūsu sapņi!”

Johans De Geers, Oriflame Latvija valdes priekšsēdētājs

 


„Viens no mūsu, restorānu tīkla “Harry Morgan”, galvenajiem principiem ir bizness, kas balstīts uz cilvēcīgumu. Sieviete, māte, sieva, māsa – mēs negribam aizmirst par šīm, it kā vienkāršajām, cilvēciskajām pamatvērtībām, tieši tāpēc mūs uzrunāja šis “SievietesPasaule.lv” rīkotais sociālais projekts, kurš jau trešo gadu pēc kārtas palīdzēs “uzplaukt pavasarim” 10 brīnišķīgām Latvijas sievietēm,”

Lāsma Bērziņa, Harry Morgan mārketinga speciāliste

Dalīties.

Atstāt Ziņu