Vārda dienu svin: Līga

Noskaidrotas Sebium Pore Refiner ieguvējas

Pinterest LinkedIn Tumblr +

audzu jūsu pieteikumos sajutām teju vai nolemtību par taukaino sejas ādu, jo lielas grūtības sagādā piemērotākās ādas kopšanas taktikas un piemērotāko ādas kopšanas līdzekļu piemeklēšana. Tieši tāpēc vēlējāties izmēģināt BIODERMA pētnieku radīto inovāciju – Sébium Pore Refiner koriģējošo koncentrātu ādai ar paplašinātām porām.

Kā sola līdzekļa radītāji, Sébium Pore Refiner uzlabo ādas izskatu – āda kļūst gludāka un tīrāka, poras sašaurinās un kļūst mazāk redzamas. Ekskluzīvais, patentētais Fluidactiv® komplekss bioloģiski regulē tauku kvalitāti, tādējādi novēršot poru aizsprostošanos.Koncentrātaporas savelkošā darbība ir dabiska – tas satur Polyporus officinalis (sēnīte, kas atrodas uz lapegles mizas) ekstraktu, kura sastāvā ir agarskābe, kas samazina poru izmēru par 54% un ierobežo tauku sekrēciju. Antioksidanti saglabā ādas dabisko mirdzumu. Vieglā, šķidrā tekstūra nodrošina nekavējošu iesūkšanos ādā. Pateicoties ilgstošai matējošai iedarbībai, Sébium Pore Refiner veido lielisku pamatu vienmērīgai dekoratīvās kosmētikas uzklāšanai un rada maiga pūdera sajūtu. Neveicina komedonu veidošanos, ir hipoalerģisks un bez parabēniem.

Apsveicam šīs trīs SievietesPasaules lasītājas, kuras iegūs savā īpašumā Sébium Pore Refiner, lai vēlāk dalītos savos vērojumos par tā efektivitāti:

Ieva Kalniņa

Ina

Krista Ķipure 

Ar laimētājām sazināsimies personiski!

 

 Piedāvā:


“Kad āda cieš, tad līdztekus ārstēšanai ir jāiemāca tai atgūt dabiskās, bioloģiskās funkcijas,” – tā ir LABORATOIRE DERMATOLOGIQUE BIODERMA dibinātāja, farmaceita un biologa Žana Noela Torela pārliecība. Tā iedvesmo radīt produktus, balstoties uz principu „BIOloģija DERMAtoloģijas labā”.
BIODERMA produkti atveido, aizsargā, aktivizē un atjauno ādas bioloģiskos procesus, lai tā funkcionētu kā veselīga āda.
Pateicoties šai inovatīvajai pieejai, mēs esam panākuši ādas panesības uzlabošanos, pastiprinot ādas spējas pretoties vides negatīvajai ietekmei, garantējot dermatoloģisku drošību. BIODERMA izvēlas vistīrākās aktīvās vielas, dodot priekšroku tām, kuras sastopamas ādā.
BIODERMA piedāvā vairākas produktu līnijas atbilstoši katra ādas bioloģiskā tipa īpatnībām, un balstoties uz īpašiem patentiem.

Dalīties.

Atstāt Ziņu