Vārda dienu svin: Meldra, Meldris, Melisa

Noskaidrotas lasītājas, kuras testēs essence un Catrice kosmētiku

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ievietes savās domās bieži velk vienādības zīmi starp ‘nevainojams izskats’ un ‘perfekta sejas āda’. Taču ne katrai šī perfektā sejas āda ir dota no dabas, daļa grēko arī ar savu dzīvesveidu, kas sapni ar ideālu ādu pa laikam pabojā. Tad nu talkā tiek aicināti dažādi kosmētiks līdzekļi, kas palīdz notušēt radušos ādas apsārtumu, pumpas, pumpiņas, padara nemanāmus tumšos lokus zem acīm un ādas pigmentācijas laukumus. 

Pirms nedēļas iepazīstinājām jūs ar sešiem vācu kosmētikas zīmolu essence un Catrice sejas produktiem, kas paredzēti dažādo ādas nepilnību notušēšanai. To vidū ir viegla bāze ar optimālu matēšanas efektu, ilgnoturīgs šķidrais konsīlers, krēmveida konsīlers, matējošs kompaktais pūderis, maskējošs korektors un vaigu sārtums.

Bez tam devām jums arī iespēju pieteikties šo kosmētikas līdzekļu testam. Lūk, tās sešas lasītājas, kuras ieguvušas iespēju piedalīties šajā testā, lai jau vēlāk sniegtu savu vērtējumu:

 


essence
kosmētikas līdzekļu komplektu, kurā ietilpst divu toņu Camouflage Cream Concealer, maskējošais korektors un matējošais kompaktais pūderis, testēs:

Dace Mickēviča

Indra Troska

Laura Kirkovalde

Catrice
 kosmētikas līdzekļu komplektu, kurā ietilpst Nude Illusion Make-up bāze, Liquid Camouflage – High Coverage konsīlers un MultiMatt vaigu sārtums, testēs:

Agita Rudziša

Ieva Kalniņa

Evija Rudusāne
Visas laimētājas lūdzam līdz 4.oktobrim ar mums sazināties par kosmētikas komplektu saņemšanu, rakstot sp@sievietespasaule.lv!

Dalīties.

Atstāt Ziņu