Vārda dienu svin: Emīls, Egita, Monvīds

Noskaidrotas Helix Aspersa seruma ieguvējas!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Tas noteikti ir kaut kas oriģināls un izmēģināšanas vērts, izlasot par iespēju testēt Helix Aspersa „gliemežu siekaliņu” serumu, nodomāja daudzas no jums. No visām, kas pieteicās, šo iespēju iegūs gan tikai trīs laimīgās. Kuras tās ir?

Baiba Pumpiņa

Marika Ruskule

Jautrīte Briga 

Testa dalībnieces lūdzam sazināties ar SievietesPasaule.lv redakciju par kosmētikas komplektu saņemšanu, rakstot uz sp@sievietespasaule.lv!

 

PAR HELIX ASPERSA SERUMU:

 Helix Aspersa „gliemežu siekaliņu” serums ir Kanāriju salu kosmētika, kuru Latvijā piedāvā SIA „BIORGANIK” (www.biorganik.lv)
Helix Aspersa, spāņu valodā saukts arī baba de caracol, serums ir unikāls līdzeklis ādas kopšanai.
Gliemežu suga (HELIX ASPERSA) ir gliemezītis ar spirālveida mājiņu. Kad gliemezis ir aktīvs, tas izdala biezu želejveida vielu, kura ir bioloģiski aktīva reģenerējoša viela. Pats gliemezītis ar šīs vielas palīdzību salabo savu mājiņu, ja tā ir ieplaisājusi vai bojāta.
Gliemežu siekalas jau sen izmanto medicīnā, bet pašlaik to pievieno klāt arī kosmētikas līdzekļiem, lai pilnībā atjaunotu ādas struktūru.
Serums ir unikāls sejas un kakla ādu reģenerējošs mitrinošs līdzeklis. Seruma pamatā ir 80% bioloģiski aktīvas vielas – Helix Aspersa – ekstrakts. To uzklāj uz tīras sejas un kakla ādas no rīta un vakarā kā bāzi zem krēma vai arī lieto pavasara vasaras sezonā kā ādas kopšanas pamatlīdzekli. Tas dziļi mitrina, baro un atjauno ādas struktūru. Pateicoties maigajai tekstūrai un seruma īpašībām, neliels daudzums (viena-divas pilītes) pilnībā noklāj sejas ādu un ātri tajā iesūcas.
Seruma sastāvā ir proteīni, kuri pēc uzbūves ir līdzīgi cilvēka ādas struktūrai; A, C, E, B grupas vitamīni; un citas aktīvas vielas, kura atjauno ādas struktūru.

Iegādāties gliemežu siekalu serumu un citus dabiskus, augstvērtīgus skaistumkopšanas produktus vari www.biorganik.lv

Dalīties.

3 komentāru

  1. Līga Rozentāle on

    Feja, tad tik atliek mēģināt vēlreiz. Šonedēļ var pieteikties uz GMT BEAUTY krūšu un dekoltē gēla testēšanu! <br>Turpmākajās nedēļās mēs lasītājām nodosim izmēģināšanai vēl virkni interesantu un sievišķīgu produktu! :)<br>Tā kā seko tik līdzi informācijai, piesakies un varbūt kādā no reizēm palaimēsies uz izlozē izkritīs arī tavs vārds.

  2. Sievietes Pasaule on

    Mīļā, jautrīte, acīmredzot neesi pamanījusi, ka esi viena no trīs laimīgajām Helix Aspersa seruma ieguvējām. Lūdzu, atsaucies uz mūsu sūtīto e-pastu vai sazinies ar redakciju, rakstot uz e-pastu sp@sievietespasaule.lv vai zvanot 26369141! Gribam nodot Tev lietošanā laimēto produktiņu!

Atstāt Ziņu