Vārda dienu svin: Vitolds, Lolita, Letīcija

Noskaidrotas Dzintara anti-age kosmētikas ieguvējas!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

kaista un starojoša sejas āda, mirdzošas acis taču ir kas tāds, pēc kā tiecas tik daudzas no mums, īpaši, pēc 30 gadu sasniegšanas, kad, kā pašas smejamies, nogurumu un “gravitācijas sekas” kļūst arvien grūtāk noslēpt. Tāpēc arī tikai saprotama lielā interese izmēģināt pašmāju kosmētikas zīmola Dzintars radītos inovatīvās un ekskluzīvās pretnovecošanās jeb anti-age kosmētikas līnijas Opera BB krēmu un gaišinošo krēmu ādai ap acīm. 

Kā norāda Dzintars kosmētikas laboratorijas vadītāja Olga Lando, uzņēmuma speciālistiem „ir izdevies savienot jaunākās paaudzes, spēcīgus augsti efektīvus biometriskos peptīdus SYN-AKE, kas ieguvuši Swiss Technology Awards prēmiju, un MATRIXYL ® synthe’6, peptīdus ar estrogēna iedarbību, strukturēšanas peptīdus, gaišinošu ingredientu arbutīnu un hialuronskābi, iegūstot apbrīnojamu rezultātu – augsti efektīvu anti-age kosmētiku”. Tieši pateicoties šai inovatīvajai biometriskajai peptīdu bāzei, Opera kosmētikas līdzekļi vienlaicīgi gan gaišina ādu, gan izlīdzina grumbiņas, kā arī nodrošina intensīvu ādas struktūras atjaunošanu, pastiprinātu tās barošanu un dziļu mitrināšanu.

No visiem saņemtajiem pieteikumiem ir saņemtas trīs abu krēmu ieguvējas:

Indru Deičmani
Vitu Kronbergu
Sigitu Radzeviču

Par krēmu saņemšanu ar laimētājām sazināsimies personīgi!

Vairāk par testēšanai nodotajiem produktiem:

BB Krēms SPF 20 Gaišinošs krēms ādai ap acīm

Ilgstoši mitrina, padara vienmērīgu ādas toni un aizsargā no UV starojuma. Krēms gaišina ādu un aizsargā no priekšlaicīgas novecošanās. Tas nenosprosto poras.
Krēma sastāvā ir tādas aktīvās sastāvdaļas kā 
peptīds SYN®-COLL, alfa-arbutīns, lakricas ekstrakts, hialuronskābe, Hydrolite 5.
Pieejams divos toņos – starojošā un bēšā persiku tonī.
Lietošana: plānā slānī jāuzklāj uz tīras ādas un vienmērīgi jāizlīdzina.


Krēms samazina tumšos lokus un maisiņus zem acīm, gaišina un izlīdzina ādu. Piesātina barojošām vielām, mīkstina un mitrina ādu, mazina noguruma pazīmes sejā.
Krēma sastāvā ir tādas aktīvās sastāvdaļas kā efektīvais jaunās paaudzes peptīds SYN®-AKE, hialuronskābe, dabiskie antioksidanti.
Lietošana: nelielu krēma daudzumu punkveidā jāuzklāj uz ādas ap acīm un vieglām kustībām vienmērīgi jāizlīdzina. Lietot 2 reizes dienā – no rīta un vakarā.

Piedāvā:

Lielākais parfimērijas un biokosmētikas ražotājs Baltijas un Skandināvijas valstīs. Vairāk kā 1000 zīmola parfimērijas, kosmētikas un dekoratīvās kosmētikas izstrādājumi sagaida pircējus 47 specializētajos veikalos Latvijā, kā arī ir pieejami vairāk kā 20 citās pasaules valstīs. 

Dalīties.

1 komentārs

  1. Sievietes Pasaule on

    Sveikas! Saņēmām no Sigitas ziņu, ka viņa krēmus nevarēs šobrīd saņemt un izmēģināt, tāpēc veicām papildizlozi. Tādējādi gaišinošo krēmu ādai ap acīm un BB krēmu starojošā tonī iegūst Inese Bergmane!<br>Apsveicam ar iegūto iespēju! Sazināsimies ar Tevi, Inese, personīgi!

Atstāt Ziņu