Vārda dienu svin: Ludmila, Laimdots, Laimiņš

Noskaidrotas dekoratīvās kosmētikas ieguvējas

Pinterest LinkedIn Tumblr +

„Šajā rudenīgajā laikā tā vien gribas kļūt košākai un labāk izskatīties,” raksta kāda portāla lasītāja, piesakoties Oriflame Studio Artist profesionālās dekoratīvās kosmētikas testam. Patiesi, gaumīgs grims varētu palīdzēt turēties pretim šai rudens pelēcībai!

Un pie gaumīga grima mums var palīdzēt tikt Studio Artist dekoratīvā kosmētika. Šo must have komplektu, kurā ietilpst tonālais krēms, konsīlers, kompaktais pūderis un lūpukrāsa, ir izveidojis pasaulē atzītais vizāžists Jonass Vramels, balstoties uz ilggadēju darba pieredzi. Kolekcijas noslēpums ir gaismu izkliedējošais komplekss Illuma Flair ar vieglu un krēmīgu tekstūru, kas vizuāli sadala un izlīdzina gaismu.

Par to, kādas būs sajūtas, lietojot šo kosmētiku, ar mums pēc kāda laika padalīsies arī trīs veiksminieces, kuras ieguvušas iespēju piedalīsies šīs kosmētikas testā un saņems Studio Artist komplektus. Šīs trīs laimīgās ir:

Inta Vecele

Baiba Zelča

Laila Ķempe

Testa dalībnieces lūdzam sazināties ar SievietesPasaule.lv redakciju par kosmētikas komplektu saņemšanu, rakstot uz sp@sievietespasaule.lv!

Dalīties.

Atstāt Ziņu