Vārda dienu svin: Magda, Magone, Mērija, Magdalēna

Noskaidrotas Belita B-LIKE system sejas masku ieguvējas

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ā, mēs, sievietes, dažkārt mēdzam bravurīgi un vieglprātīgi koķeti runāt par savu vecumu, tomēr lielākoties tā ir tikai maska, aiz kuras slēpjas bailes, nedrošība, apjukums un vēlme, ja ne apturēt, tad vismaz aizkavēt neapturamo – vizuālo novecošanos. Par to pārliecinājāmies arī lasot jūsu iesūtītos pieteikumus Belita B-Like system sejas maskas ar ātru un redzamu pretnovecošanās efektu testam.

Interesi izmēģināt šo masku izrādīja gan sievietes, kuras nupat tikai pārkāpušas trīsdesmit gadu slieksni, gan piecdesmit un sešdesmitgadnieces. Lūk, tās piecas, kuras ieguvušas iespēju piedalīties testā un saņems iepriekš minēto sejas maskas iepakojumu:

Mārīte Mažone
Inese Platmane
Elita Vaskova
Eva Vitone
Helga Beks

Apsveicam laimētājas un jau tuvākajā laikā sazināsimies par masku saņemšanu!

Kā jau iepriekš vēstīts, testēšanai tiek nodota kompānijas Belita B-LIKE system kosmētikas līnijas sejas maska, kas piemērota visiem ādas tipiem un kuras pamatuzdevums ir nodrošināt ātru un redzamu pretnovecošanās efektu. Šī maska īsā laikā veicina sejas ādas atjaunošanos, izlīdzina to, mitrina un uzlabo kā tās toni, tā tonusu. To nodrošina maskas sastāvā esošais “relaksējošais” peptīda BoNT-L-peptide komplekss, kas palīdz izlīdzināt ādas virsmu un mazināt sīkās grumbas. Savukārt sastāvā esošais aktīvais dabiskais polisaharīdu CovaBTrox komplekss uzlabo ādas elastību, nodrošinot ilgstošu sejas muskuļu relaksāciju, kā arī mitrina un mīkstina ādu. Maskas lietošanai ir vecuma ierobežojums 35+. 

 

Dalīties.

1 komentārs

Atstāt Ziņu