Vārda dienu svin: Daila, Veronika, Dominiks

Noskaidrota laimīgā tadžinas ieguvēja

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Visu pagājušo nedēļu līdz pat piektdienas vakaram SievietesPasaule.lv norisinājās konkurss, kurā varēja laimēt eksotisko sautējamo trauku tadžinu no veikala Muhamors. Vakar tika veikta izloze starp pareizo atbilžu iesūtītājiem un laimīgā ir…

LAURA JANKOVSKA

Apsveicam!
Ar uzvarētāju sazināsimies pa e-pastu, no kura tika iesūtītas atbildes uz konkursa jautājumiem.

Jāsaka gan, ka visas atbilžu iesūtītājas bija pacentušās, jo teju visas iesūtītās atbildes bija pareizas. Tādēļ trauka ieguvēja tika noskaidrota izlozē, kurā piedalījās visi pareizo atbilžu iesūtītāji.

Un, lūk, atbildes uz konkursa jautājumiem:

No kuras valsts cēlusies tadžina?
Maroka

Kas ir galvenais tadžinas gatavošanas princips?
Konvekcija

No kā ir izgatavota tadžina?
No māla

Kā sauc veikalu, kur var iegādāties tadžinas?
Muhamors

Tadžina- tā ir ne tikai eksotika, bet arī īsts brīnums virtuvē. Saliec tajā gaļu, dārzeņus- visu, ko vēlies vakariņās, pārkaisi ar garšvielām, liec uz sildvirsmas un viss- tālāk trauks pats parūpēsies, lai ēdiens būtu sulīgs, garšīgs un veselīgs.

 

Video sadaļā vari noskatīties video rullīti, kurā Muhamors saimniece Dace Draveniece stāsta par tadžinām, kā arī rāda, kā tajā pagatavot gardu vistas sautējumu. Video skaties ŠEIT

 

PIEDALIES ARĪ CITOS KONKURSOS!

Šobrīd rit foto un blogu konkurss “Es mīlu rudeni!”

Raksti recenziju par kādu filmu un laimē kino biļetes!

 

Dalīties.

2 komentāru

  1. Nja, izredzes jau bija mazas, bet nu zēl. Lai gan apsveicu laimīgo uzvarētāju! Ko tur gausties, laikam takš jāpakrāj biški un jānopērk reiz pašai!

Atstāt Ziņu