Vārda dienu svin: Daila, Veronika, Dominiks

Nodarbību cikls ‘Kā neapēst savas emocijas’

Pinterest LinkedIn Tumblr +

„LABO  PĀRMAIŅU UN DOMU SKOLA”

„Visā, ko mēs darām, pa īstam ir nepieciešams tikai viens- „gars”.” /K.Kastaneda/

Gara brīvība un enerģijas atraisīšanās ir attīstības un atkarību pārvarēšanas priekšnoteikums.

 

UNA KRAUKLE

Sertificēta praktiskā psiholoģe

 8.jūnijā plkst. 18:30 aicina Jūs apmeklēt 1.nodarbību grupu nodarbību ciklam

  • „Atvadīšanās no liekā svara, izmantojot psiholoģiskās pašregulācijas metodes. Jeb KĀ NEAPĒST SAVAS EMOCIJAS” Grupa tiem, kas skatoties spogulī sev saka-„Es gribu mainīties!”

Savu emociju un to ietekmes uz ēšanas paradumiem izprašana jeb kā iegūt MIERU, HARMONIJU UN DRAUDZĪGAS ATTIECĪBAS PAŠAM AR SEVI UN AR ĒDIENU. Līdzsvara atjaunošana starp savām patiesajām vajadzībām dažādās dzīves sfērās, saiknes starp sevi un savu patieso gribu iegūšana, jēdzienu aizliegums– atteikšanās, vēlmes– vajadzības, kontrole- atbildība, atkarība- brīvība izprašana. Apzināšanās nozīme. Prasme sevi pieņemt un mīlēt. Savu emociju izpratne. Vienotība starp apziņu un ķermeni. Pozitīva skatījuma uz dzīvi nozīme.

Kopā pievērsīsimies DZĪVESVEIDA PĀRVEIDEI. Mācīsimies kā gūt baudu no ēdiena arī notievēšanas procesā, kā izmantot prieku nesošu kustību savā labā, pretstatā mokošām diētām, smagiem treniņiem, dažādiem aizliegumiem un „sevis vajāšanai”, kas parasti ir efektīvi vien tik ilgi, kamēr pietiek spēka un apņemšanās…

TAVS DZĪVESVEIDS ir tas, ko Tu esi ar mieru darīt VIENMĒR, jo tas TEV sagādā PRIEKU! Dzīvesveida un dzīves uztveres pārveide ir labākais veids, kā iegūt un ilgtermiņā saglabāt optimālu svaru!

Nekādas kaloriju skaitīšanas, nekādas ik-dienas vai ik- nedēļas kāpšanas uz svariem, nekādas „neēšanas pēc septiņiem ” vai „balto miltu nelietošanas”. Tikai prasme „dzirdēt” sava ķermeņa un gara vajadzības! Prasme sevi pieņemt, mīlēt un pa īstam izprast vārda „GRIBU” nozīmi. Mērķis- apmierināts skats savā spoguļattēlā!

Katru mēnesi vienā nodarbībā būs arī viesis- stilists, treneris un dietologs, kas dos gluži praktiskus ieteikumus, ko varēsi izmantot, lai harmoniski papildinātu savu jauno DZĪVESVEIDU

PRAKTISKĀ PUSE:

v     Nodarbības notiks 1 reizi nedēļā (Kopā 12 nodarbību cikls 3 mēnešu garumā)

v     Maksa par nodarbību: 8 Ls

v     Norises vieta- Brīvības iela 99-4

 

Pieteikties dalībai var zvanot uz tālruni 20391001 vai rakstot una.777@inbox.lv

UZ TIKŠANOS!

 

Iespēja saņemt arī individuālas konsultācijas.

Interesenti var pieteikties dalībai  grupās-

  • „Dzīve bez bulīmijas.” Bulīmijas cēloņi un iespēja dzīvot bez tās.
  • „Atbrīvošanās no „rīšanas lēkmēm” jeb kompulsīvās pārēšanās.”
  • „NĒ anoreksijai!” Kā atlaist bailes no svara pieauguma un iegūt līdzsvaru.

 

Dalīties.

Atstāt Ziņu