Vārda dienu svin: Elma, Menarda, Elna

Nodarbība ‘Kā dziedināt sevi, pareizi elpojot’

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Elpa (elpošana) ir dzīve un dzīve  ir elpa (elpošana).
Nav nekādas atšķirības starp šiem diviem.
/
Yogi Bhajan /

Jautājums ir – vai Tu proti elpot? Sākotnēji var šķist, ka šis ir visai muļķīgs jautājums, taču nebūt ne. Liela daļa no mums neapzinās elpošanas nozīmi – gan to, kādus brīnumus spējam paveikt veselības labā, pareizi elpojot, gan to, ka elpojot varam sevi arī garīgi piepildīt.

Ja arī Tu vēlies uzzināt un iemācīties, kā dziedināt sevi, pareizi elpojot, nāc uz semināru-praktisko nodarbību „Kā dziedināt sevi, pareizi elpojot”, kuras laikā iegūsi ne vien vērtīgu informāciju par elpošanas nozīmi savas labsajūtas un veselības uzlabošanā, bet darbosimies arī praktiski – mācoties pareizi elpot un izpildot īpašu kundalīni jogas kompleksu.

Nodarbības programma:
Izglītojošā daļa:

* Elpošana: kā tā mūs ietekmē – gan fiziski, gan garīgi, kāda nozīme organisma funkcionēšanā ir mūsu elpai;
* Elpošana no jogas viedokļa un kā tā saistīta ar mūsu veselību;
* Elpošana-kā pareizi elpot, kā izjust savu elpu;
* Elpošanas veidi- kā tie ietekmē, mūsu fizisko un garīgo stāvokli.

Praktiskā daļa:
* Iedziedāšanās –kundalīni jogas nodarbības sākums;
* Kundalīni jogas komplekss, kas uzlabo plaušu darbību, magnētisko lauku un noved līdz dziļai meditācijai;
* Meditācija, kas palīdzēs apzināties un izprast savu elpu;
* Beigu dziesmas.

Semināru-praktisko nodarbību vadīs Evija BLŪMENTĀLE
Evija intensīvi pasniedz kundalīnī jogas nodarbības un paralēli apgūst un papildina savas zināšanas jogā – gan apmācībās, gan ejot uz dažādiem semināriem Latvijā un citur Eiropā. Viņa ir ieguvusi starptautiski atzītu Kundalīnī jogas sertifikātu, skolojoties pie atzītiem Kundalīnī jogas pasniedzējiem no Nīderlandes, Itālijas, Grieķijas, Vācijas un ASV,  un tagad jau divus gadus apgūst  Sat Nam Rasayan meditatīvās dziedināšanas praksi pie Jerome Shankar (viens no atzītākajiem  dziedināšanas skolotājiem pasaulē) un Meistara Guru Dev Singh Khalsa (Sat Nam Rasayan skolas dibinātājs).

Nodarbības laiks: 24.janvārī plkst. 18:00 (ilgums ~ 2 stundas)

Nodarbības vieta: Rīgā, Matīsa ielā 31

Dalības maksa:Ls 10
Piesakoties kopā ar draudzeni – katra par nodarbību maksā tikai 7 Ls!

Informāciju par samaksas veikšanu iegūsi pieteikšanās brīdī. Lai piedalītos nodarbībā, obligāti jāveic priekšapmaksa līdz 22.janvārim (ieskaitot)


KĀ PIETEIKTIES?

Lai piedalītos šajā nodarbībā, Tev jāpiesakās rakstot uz e-pastu seminari@sievietespasaule.lv, norādot vārdu, uzvārdu, telefona numuru. Neskaidrību gadījumā zvani un jautā – tel.26369141.

 

ATSAUKSMES
Pirmās dziedinošās elpošanas nodarbības dalībnieces atzina šo semināru par vērtīgu, jo tas ļāva paņemt sev līdzi izpratni par elpas nozīmi un konkrētus elpošanas vingrinājumus, kas arī ikdienā viņām palīdzēs atslābināties un sakārtot sevi.

Jana: atslābinājos un baudīju, nedomājot par ikdienas steigu
Sekoju kolēģu ieteikumam un izdomāju apmeklēt elpošanas semināru, lai nomierinātu sevi, gūtu emocionālo līdzsvaru un, galvenokārt, iemācītos pareizi elpot. Kā jau tas bija gaidāms, apmeklējot tikai vienu semināru, pareizi izmantot savu elpošanas aparātu es iemācīties nevarēšu, jo kā pastāstīja semināra vadītāja, tas ir ilgs proces, kas prasa pacietību un vēlmi mācīties un apgūt, katru dienu ko jaunu. Seminārā, apguvu dažādus elpošanas vingrojumus, meditēju, dziedāju un relaksējos. Patīkami bija tas, ka visu semināra laiku telpā valdīja patīkams miers un klusums, kas ļāva atslābināties un baudīt, nedomājot par ikdienas steigu, darbiem un citām tajā brīdī mazsvarīgajām problēmām. Katrā gadījumā esmu priecīga, ka ļāvos pierunāties kolēģēm un apmeklēju šo semināru. 

Dalīties.

3 komentāru

  1. Mēs bieži par kādu ierastu, pašsaprotamu darbību sakām "Tas ir kā elpot!", ar to domājot, cik viegli tas ir. Tomēr tieši elpošana ir tā, kas mums nodrošina…dzīvību. Tāpēc, piemēram, konsultēšanas darbā ar klientiem, sevišķi brīžos, kad ir emociju izlādes, tik lielu uzmanību pievēršu tieši elpošanai. Ja tā ir apzināta un tiek pastiprināta, sakāpinātas emocijas izlādēt ir daudz vieglāk. Un ķermenis top brīvs no tajā ieslodzītajām sāpēm 🙂 <br>Es nezinu, kā norit šis seminārs, bet domāju, ka to ir vērts apmeklēt kaut vai tāpēc, lai uzdāvinātu sev dāvanu – prasmi izmantot sava ķermeņa resursus. <br><br>Lai labs pasākums, meitenes! 😉

  2. pirmais ir tas, ka mēs apzinamies, ka esam tas, kā un ko elpojam. Tad apzinamies savu elpu, un tad seko apņemšanas kaut ko mainīt, un tad reāls darbs, lai to apgūtu un uzlabotu situāciju. <br>Vienkārši, bet arī grūti, mainīt ieradumus un pielikt darbu, lai saņemtu labumus.<br>

Atstāt Ziņu