Vārda dienu svin: Vitolds, Lolita, Letīcija

No sāpēm un noguruma ar ICE POWER atbrīvosies…

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ā savā pieteikumā ICE POWER aukstuma produktu testam norādīja kāda portāla lasītāja, esam kā staigājošas dažādu sūdzību enciklopēdijas. Sāpoša spranda, mugura un sēžas muskuļi no ilgstoša sēdoša darba, muskuļu un locītavu sāpes pēc ilgstošiem dārza darbiem, spriedze un noguruma sajūta pēc sportiskām aktivitātēm – skriešanas, riteņošanas, pludmales volejbola, tenisa u.c. Jā, vajadzību ir tik daudz un dažādas. Taču tā nav problēma, jo ICE POWER aukstuma produktu klāstā ir vairāk kā desmit dažādiem mērķiem paredzētu sāpju un muskuļu noguruma remdētāju.

Lūk, testēšanai nodoto ICE POWER produktu ieguvēju vārdi!

ICE POWER gēlu iegūst Guntra Lāce
ICE POWER SPORTA aerosolu iegūst Inese Kušķe
ICE POWER aukstais aerosolu iegūst Aija Šulte
ICE POWER ātras iedarbības aukstā paku iegūst Daiga Bērziņa
ICE POWER rullīti iegūst Zane Auniņa
ICE POWER PLUS gēlu iegūst Anete Šantere
ICE POWER Hot sildošais gēlu iegūst Evita Kaķīte-Brasa

Ar produktu ieguvējām sazināsimies personīgi!

Šo Somijā ražoto līdzekļu pamatā ir ideja par sāpju remdēšanu ar aukstumu. Klīniskie pētījumi pierāda, ka ICE POWER ievērojami samazina sāpju sajūtu, veiksmīgi ierobežo iekaisuma izplatīšanos, samazina asiņošanas intensitāti un veicina atveseļošanos. Šis viens produkts var palīdzēt pie dažādām sūdzībām:

• pie sastiepumiem, sasitumiem un muskuļu sasprindzinājuma
• pie atkārtotām pārmērīgas slodzes traumām
• pie kakla, plecu un muguras sāpēm
• pie locītavu un reimatisma sāpēm
• pie locekļu augšanas sāpēm
• pietūkuma mazināšanai

ICE POWER līdzekļi ir radīti no dabiskām sastāvdaļām un tiem ir zems alerģiju risks. Tie ir piemēroti visiem, neatkarīgi no vecuma, tos drīkst lietot arī bērni un sievietes grūtniecības un zīdīšanas periodā. Līdzekļus var lieto vienlaicīgi ar citiem pretsāpju medikamentiem.   

Ja neesi veiksminieču vidū, kuras ieguvušas ICE POWER un vēlāk ar mums dalīsies savā vērtējumā, meklē šos produkti labākajās Latvijas aptiekās, kā arī internetaptieka.lv!

Vairāk par ICE POWER produktiem:

ICE POWER gēls
Tas mazina sāpes un iekaisumu, kā arī pietūkumu izmežģījumu, sastiepumu un mīksto audu ievainojumu gadījumā. Paātrina muskuļu atslābšanu pēc slodzes. Var izmantot arī dažādām rehabilitācijas procedūrām.
Gēla iedarbība ir tūlītēja, pēc aukstumapstrādes
 ādas temperatūru pazeminās aptuveni par 7 grādiem. Mentols nodrošina gēla ilgstošu aukstuma iedarbību. Gēls aktivizē endorfīnu ražošanu, kas savukārt samazina sāpes, noņem stresu, pastiprina imūnsistēmu un nomierina.
Gēls pieejams divu tilpumu iepakojumos – 75 un 150 ml.

 


ICE POWER SPORTA aerosols
Tas remdina akūtas un hroniskas muskuļu un skeleta sistēmas sāpes un veicina muskuļu atslābšanu pēc slodzes. Mazina iekaisumu un pietūkumu. Ideāls lietošanai pēc fiziskas slodzes, nodrošina ilgstošu iedarbību sporta traumu, sastiepumu, izmežģījumu, sasitumu un saspiedumu gadījumā.
Aerosols iedarbojas nekavējoties un iedarbība ilgst līdz pat divām stundām. Aerosola sastāvā ir aktīvās vielas mentols un etanols. Lietojot dažas reizes jāuzsmidzina uz traumētās vietas no 10 centimetru attāluma. Nepieciešamības gadījumā var lietot atkārtoti.
Pieejams 125 ml tilpuma iepakojumā. 

 

 

ICE POWER aukstais aerosols
Ātra un spēcīga palīdzība mīksto audu savainojuma gadījumos, locītavu saišu sastiepumu un plīsumu, kā arī nelielu apdegumu gadījumos.
Aerosols ir viegli pielietojams, tāpēc populārs atlētu vidū. Aktīvās sastāvdaļas ir etanols un mentols, kas uzreiz atvēsina un samazina sasituma, sastiepuma un izmežģījuma sāpes. Jāizsmidzina uz sāpīgās vietas vairākas reizes no 15 centimetru attāluma. Dzesējošā iedarbība sākas nekavējoties un ilgst apmēram 15 minūtes. Ilgstošākam efektam, aukstuma terapiju var turpināt ar auksto paku vai auksto gēlu. Nav ieteicams lietot uz savainotas ādas.
Pieejams 200 ml iepakojumā.

 

 

ICE POWER ātras iedarbības aukstā paka
To izmanto kā pirmās palīdzības līdzekli traumu – sastiepumu, izmežģījumu, pietūkuma, muskuļu krampju, sasitumu un akūtu sāpju gadījumā.
Auksto paku lieto ievainojumu un mīksto audu savainojumu ārstēšanai, asiņošanas aizkavēšanai, sāpju mazināšanai, kā arī iekaisuma un pietūkuma samazināšanai. Aukstumu izraisa ķīmiskā reakcija, kad iepakojumā esošais ūdens maisiņš tiek saspiests un sakratīts. Pielietošanas laiks – maksimums 30 minūtes, ja nepieciešams, tad var likt tieši uz ādas. Paredzēta vienreizējai lietošanai. Parocīga ceļojumos  un atrodoties uz klaja lauka. Nobeidz ārstēšanu ar ICE POWER auksto gēlu. 

 

 

ICE POWER rullītis
Tūbiņa ar rullīti padara ērtu un vienkāršu lietošanu muguras un kakla traumu vai sāpju gadījumā arī ar paša spēkiem. Ja nepieciešams, tad ārstēšanu var atkārtot. Vielas uzklāšana no tūbiņas ar rullīša palīdzību veicina gēla uzsūkšanos ātri un efektīvi. Rullīša forma nodrošina iespēju nepieskarties gēlam ar rokām.
Līdzeklis pieejams 75 ml iepakojumā. 

 

 

ICE POWER PLUS gēls
Tas mazina sāpes un iekaisumu, atbrīvo muskuļus no savilkuma, paātrina muskuļu atslābināšanu pēc slodzēm. Samazina tūsku sastiepumu un plīsumu gadījumā. ICE POWER aukstuma gēla iedarbību pastiprina sastāvā esošais metilsulfonimetāns (MSM), kas ir dabiskas izcelsmes organiska viela, sastopama vairākos pārtikas produktos. MSM palīdz mazināt sāpes, kā arī veicina locītavu un muskuļu atjaunošanos, novēršot skrimšļu tālāku bojāšanos.
Uzklāj uz ārstējamās vietas plānā kārtiņā ik pēc 3–6 stundām.
Gēls pieejams 100 ml tilpuma iepakojumā. 

 

 

ICE POWER Hot sildošais gēls
Tas sasilda un atslābina muskuļus, uzlabo asinsriti. Gēla mērķis ir palīdzēt perifērās asinsrites traucējumu gadījumā, mazināt dažāda veida sāpes un muskuļu sasprindzinājumu. Gēls lieliski palīdz sportistiem sagatavoties pirms sacensībām, lai izvairītos no saišu sastiepumiem un plīsumiem.
ICE POWER HOT gēla sastāvā ir tādas vielas kā kampars un kapsaicīns, kas stimulē kapilāro asinsriti, piegādā vairāk skābekļa audiem un šūnām, tādējādi veicinot dzīšanas procesu.
Gēls pieejams 75 ml tilpuma iepakojumā.

 

 

Dalīties.

Atstāt Ziņu