Vārda dienu svin: Jēkabs, Žaklīna

Nāves jūras SPA centra procedūras baudīs…

Pinterest LinkedIn Tumblr +

portiska interese par to, ko tad spēj dubļi un aļģes skaistumkopšanā, vēlme atmodināt ķermeni pēc garās ziemas, sievišķīgas ilgas sevi palutināt, vēlme uzlikt punktiņu uz „i” sava ķermeņa „savākšanas” kūras ietvaros,- iemesli, kāpēc jūs vēlējāties izbaudīt kādu no „Nāves jūras SPA centra” ķermeņa skaistumkopšanas procedūrām bija daudz un dažādi. Ceram, ka vismaz četrām laimētājām savus mazos sapnīšus izdodies piepildīt!

5-pakāpju procedūru ķermeņa slaidumam apmeklēs:
Dace Petersone

Indra Broka

Ķermeņa remineralizācijas procedūru apmeklēs:
Alla Lāma

Kristīne Pētersone

Apsveicam laimētājas! Par to, kā varēsiet pieteikties procedūru baudīšanai, informēsim visas pretendentes individuāli.

Un, protams, protams, jau pavisam drīz gaidām veiksminieču atsauksmes par izbaudītajām procedūrām! 

PAR PROCEDŪRĀM:

5-pakāpju procedūra ķermeņa slaidumam
Procedūras rezultātā uzlabojas asinsrite šūnās, āda tiek barota, mīkstināta un kļūst elastīga. Nāves jūras minerālie dubļi ar aļģēm palīdz cīņai ar celulītu, sniedzot ādai tonusu un samazinot ķermeņa apkārtmēru. Masāža stimulē vielmaiņu un asins cirkulāciju, pīlings atbrīvo ādu no atmirušajām šūnām, uzlabojot ādas absorbciju un krāsu.
Nāves jūras dubļi satur daudz minerālvielu un sāļu, kas ne tikai palīdz cīņā ar celulītu,  labvēlīgi ietekmē asinsriti, nervu sistēmas darbību, vielmaiņu un izlīdzina ādu, padarot to elastīgu un gludu, bet arī mazina tauku nogulsnes un palīdz samazināt ķermeņa aprises. Problēmzonu apstrāde ar “ARAD” ķermeņa losjonu palīdz mitrināt ādu, sadziedē mikroplaisas, uzlabo tvirtumu un pastiprina procedūras slaidinošo efektu.
Ieteicamais kursa ilgums ir 5 procedūras, pēc kurām iespējams samazināt savu ķermeņa apkārtmēru par 1 izmēru. Ieteicamā procedūru apmeklēšanas intensitāte pilnam kursam ir 5 reizes vienas nedēļas laikā.
Tu būsi sajūsmā par sasniegtajiem rezultātiem!
Procedūras ilgums ir 80 minūtes.

 

Ķermeņa remineralizācija
Remineralizācija ir viena no šobrīd populārākajām procedūrām ķermeņa skaistumkopšanai un veselības uzlabošanai, jo to rezultāti ir redzami nekavējoties. Šīs procedūra palīdz cīnīties ar celulītu, novērst dažādas izcelsmes tūskas, uzlabo vielmaiņu ādas šūnās, limfas un asins cirkulāciju un atjauno organismam nepieciešamo minerālu daudzumu ādas struktūrā.
Procedūra uzlabo vielmaiņu ādas šūnās, atjauno organismam nepieciešamo minerālu daudzumu ādas struktūrā. Tiek uzlabota gan asinsrite, gan limfātiskās sistēmas darbība, kas savukārt ietekmē visa organisma veselību. Palīdz atbrīvoties no lieko tauku uzkrājumiem un celulīta.

Par procedūru:

– Pīlings ar Nāves Jūras sāli, kas dziļi attīra ādu, padara to elastīgāku, tvirtāku un uzlabo ādas krāsu
– Ietīšanas procedūra ar Nāves Jūras dubļiem
– Attīroša un atjaunojoša sejas maska
– Relaksējošā vanna ar Nāves Jūras sāli
– Ķermeņa ādas mitrināšana
Procedūras ilgums ir 120 minūtes.

 

PAR NĀVES JŪRAS SPA CENTRU:
Augsta darba kultūra, prasmīgs un zinošs personāls, laipnība un atsaucība, profesionalitāte un kvalitāte – tās ir lietas, kas raksturo „Nāves Jūras SPA centru”.
Šeit pieejami friziera, kosmetologa, manikīra un pedikīra meistaru pakalpojumi, kā arī ķermeņa kopšanas procedūras, SPA un arī kalogenārijs.
Dāvājiet savam ķermenim brīvdienas skaistuma un lieliskas pašsajūtas oāzē – salonā „Nāves Jūras SPA centrs”!

Salona adrese:
Rīgā, Lāčplēša ielā 35
Tel. +371 67281220, 26461938
Darba dienās 9-20
Brīvdienās    9-18
www.spacenter.lv

 

Dalīties.

1 komentārs

Atstāt Ziņu