Vārda dienu svin: Gunārs, Vladimirs, Gunis

Modē dabīgs make-up. Šie līdzekļi palīdzēs tādu iegūt!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

asara ir laiks, kad it visā prasās vieglums un gaisīgums. Tas attiecas arī uz dekoratīvās kosmētikas izvēli. Turklāt šobrīd modē ir make-up, kas izskatās ļoti dabisks. Tādēļ SievietesPasaule komanda izmēģināja trīs Oriflame dekoratīvās kosmētikas līdzekļus – jaunumus, kas, mūsuprāt, iederas kosmētikas maciņā vasarā – skropstu tuša, vaigu sārtums un vieglas tekstūras lūpukrāsa.

Pat lūpu spīdumu cienītājām sāks patikt lūpu krāsas!

Giordani Gold Voluptuous lūpu krāsa:
Īpašā lūpu krāsas formula nodrošina gludu klājumu un izsmalcinātas sajūtas. Unikālais HydraFull komplekss dāvā lūpām mitrināšanu 8 stundu garumā, kas ir klīniski pārbaudīts. Pateicoties dziļajai mitrināšanai, iegūsti pilnīgākas un jutekliskākas lūpas, kas fascinē!
GG Voluptuous  lūpu krāsas pieejamas desmit dažādos toņos.

Komentē Andris Ruskulis, Oriflame Latvija stilists un make up treneris:
Šobrīd modes pasaulē ļoti aktuāls ir nude jeb, tā saucamais, kailais make-up, kas izskatās ļoti dabīgs.  Jaunā lūpu krāsa ideāli atbilst šai tendencei – tai ir ļoti viegls tonis un vienlaikus mitrinoša, kopjoša iedarbība. Tā ir gluži kā higiēniskā lūpu krāsa ar vieglu, skaistu toni. 

GG Voluptusous lūpu krāsu vērtē Anna Bušnaja:
Vispār es neesmu lūpu krāsu cienītāja, jo, man šķiet,  ka lūpas paliek sausas, un krāsa ātri iet nost, kā rezultātā lūpas kļūst neglītas. Tāpēc es vienmēr izvelējos lūpu spīdumu.
Tad parādījās jaunā GG Voluptuous  lūpu krāsa, un pirmais, kas mani ļoti pārsteidza – tās elegantā forma  un iepakojums. Tas izskatās dārgi un ekskluzīvi, tāpēc izdomāju pamēģināt.
Un – tadaaa – šī lūpu krāsa ir tiešām vislabākā no visām, ko es esmu kādreiz mēģinājusi! Pirms uzklāšanas nevajag lūpu balzamu vai Tender Care (kādreiz lietoju, lai lūpas nepaliktu sausas), jo  GG Voluptuous  vienkārši ārkārtīgi labi klājas uz lūpam, mitrinot tās.
Toņi ir fantastiski (manā personīgajā kolekcijā jau ir 3 toņi), turklāt krāsa paliek uz lūpam diezgan ilgu laiku, un pat ja galu galā pazūd – tad vienmērīgi. Man nav jābaidās, ka lūpas kādā brīdī izskatīsies briesmīgi, un varu nemeklēt spoguli aiz katra stūra, lai tikai pārbaudītu, vai lūpu krāsa vēl ir uz lupām!
Kopumā:  tiešām 5-zvaigžņu produkts! Esmu sajūsmā!

GG Voluptuous lūpukrāsu vērtē Zane Zvejniece, SievietesPasaule.lv žurnāliste-redaktore:
Es pārsvarā esmu lūpu spīdumu lietotāja. Ikdienā bieži vien iztieku tikai ar higiēnisko lūpu krāsu. Tomēr uz pasākumiem šad tad patīk uzkrāsot arī ko spilgtāku. Manai GG Voluptuous ir skaists tonis – Cherry Cashmere. Lai gan sākumā tā neizskatās, uzklājot uz lūpām, ir redzams neliels mirdzums – tā nav matēta. Tā viegli klājas, un uzreiz ir redzams tonis. Vakarā, kad biju uzkrāsojusi lūpas, devos uz pasākumu un izdzēru vīna glāzi. Man patika, ka lūpu krāsa neatstāja izteiktu krāsas nospiedumu uz glāzes malām, kas nozīmē – tā labi turas un nesmērējas. Lūpu krāsu, vakara gaitā, atjaunoju tikai vienu reizi. Esmu apmierināta un noteikti to lietošu arī turpmāk. Ir taču vasara – laiks košiem toņiem!

Izteiksmīgas skropstas – katras sievietes sapnis!

Volume Build skropstu tuša:
Tas ir jaunums neiedomājami apjomīgām skropstām. Kas to padara tik īpašu? VoluFlex formula un Megabrush birstīte, kas ļauj papildināt un atjunot skropstu tušu visas dienas garumā, dāvājot nebeidzamu apjomu bez izķēpāšanās, nodrupšanas un saķepšanas.
MEGAbirstīte sniedz nepārspējamu apjomu: izmanto garākos sariņus, lai atdalītu skropstas un iegūtu mega-apjomu. Pagriez birstītes otru pusi un ar īsākajiem sariņiem padari skropstas vēl biezākas, klājot neskaitāmas kārtas tušas.
VoluFlex formula savukārt piešķir skropstām elastību. Pateicoties tai, katra nākamā tušas kārta izskatās kā jauna un tikko uzklāta. Ar trīs tušas slāņiem iespējams panākt izteiksmīgāku acu skatienu, ar 5 slāņiem – mākslīgo skropstu efektu.
Volume Build skropstu tuša pieejama 8 ml iepakojumā, melnā un violetā krāsā.

Komentē Andris Ruskulis, Oriflame Latvija stilists un make up treneris:
Volume Build ir viena no tušām Oriflame plašajā klāstā, kurai ir klasiska, liela birstīte. Pati tuša ir elastīga un, pateicoties, silikona polimēriem, veido it kā mākslīgo skropstu efektu, saglabājot dabiskumu. To var klāt neierobežoti daudz un atkārtoti, tuša nenobirs un nesakaltīs.
Šī ir skropstu tuša sievietēm, kam  patīk biezas skropstas 70. gadu stilā.
Varētu būt vilšanās, ja domājat, ka vēlamo efektu varēs panākt ar vienu uzklāšanas reizi. Šī tuša ir jāklāj vairākās kārtās.
Dienas laikā iesaku pamēģināt violetīgo toni, kas labi piestāv dabīgiem toņiem un būs lielisks akcents acu krāsai.

Volume Build skropstu tušu vērtē Žanete Dondukova:
Sākumā, kad saņēmu produktu, biju vīlusies. Man šķita, ka tušas birstīte ir nepiemērota, un es pati sevi noskaņoju, ka man šī tuša nepatiks.
Uzkrāsojot skropstas pirmajā reizē noskaņoju sevi vēl vairāk, jo man pašai likās, ka skropstas nav palikušas biezākas, bet gan garākas. Taču tā kā biju apsolījusies šo produktu notestēt, nolēmu, ka turpināšu to lietot.
Nākamajā dienā saņēmu komplimentu par to, cik man skaistas skropstas! Un vēl nākamajā dienā sapratu, ka komplimentu sērija turpinās.
Tad nolēmu, ka pāris dienas krāsošu skropstas ar citu tušu. Un kā jums liekas – kāds manas acis ievēroja? Nē!
Un tad es sapratu, ka šī tuša ir kolosāla, jo, uzkrāsojot skropstas, tās paliek izcili skaistas! 🙂 Un tas, ka man sākumā nepatika šīs tušas otiņa, mani pašu šobrīd smīdina. Tas ir tikai tāpēc, ka iepriekš, varētu teikt, ka pēdējos 5 gadus, lietoju tušas ar smalkajām otiņām. Bet pārmaiņas ne vienmēr ir sliktas – vajag tikai pamēģināt un noticēt!

Volume Build skropstu tušu vērtē Annija Goldberga, SievietesPasaule.lv web dizainere:
Skropstu tušā man svarīgi trīs aspekti: vai tā nesmērējas dienas garumā, vai tā rada efektu ko sagaidu un vai to viegli “noņemt” vakarā. Uz skropstām Oriflame tuša turējās stingri, nekādas pēdas nepalika uz plakstiņiem, turklāt viegli bija noņemt tušu vakarā. Vienīgais, kas varētu būt labāks, ir dozators, jo skropstu tušas bija par daudz uz otiņas, taču pats efekts mani patīkami pārsteidza – skropstas tika paceltas uz augšu un būtiski padarītas kā biezākas, tā garākas, ļoti patīk! 

Kliedzošās krāsas, kas uz ādas iegūst maigu, dabīgu nokrāsu

Studio Artist krēmveida vaigu sārtums:
Vieglas tekstūras krēmveida vaigu sārtums, kas palīdz iezīmēt un izcelt vaigus, piešķirot sejai veselīgu, dabisku mirdzumu. Sārtums ir viegli sapludināms, tāpēc rada vienmērīgu efektu. Gaismu atstarojošais Illuma Flair™ komplekss vienmērīgi sadala gaismu, radot nevainojamu ādas toni un dabiski starojošu izskatu jebkurā apgaismojumā. Sārtms pieejams trīs dažādās krāsās.

Lietošana:
1. Klāj sārtumu uz vaigiem, izmantojot tonālā krēma otiņu vai pirkstus. Izpludini virzienā uz deniņiem. Akcentē vajadzīgās vietas ar lielāku sārtuma daudzumu.
2. Vaigu sārtumu var izmantot arī kā lūpu krāsu! Nobeigumā uzklāj lūpu spīdumu, lai iegūtu skaistu mirdzumu.

Komentē Andris Ruskulis, Oriflame Latvija stilists un make up treneris:
Šis ir inovatīvs produkts dekoratīvajā kosmētikā, pieskaitāms pie profesionālās kosmētikas. Jāsaka, ka masu kosmētikā aizvien vairāk ienāk šādi profesionāli produkti ar krēmīgām, universālām tekstūrām.
Iespējams jaunais vaigu sārtums  būs neierasts ikdienas lietošanai, un vajadzēs iepazīties un izprast tā tekstūru, kā arī vajadzīgo daudzumu.  Tā kā tekstūra ir krēmīga, tad līdzeklis viegli iesūcas un labi iestrādājas ādā, radot vieglu un dabīgu sārtumu. To var klāt gan uz make-up, gan vienkārši uz ādas bez bāzes.
Līdzeklis ir daudzfunkcionāls, tāpēc to droši var lietot arī uz lūpām, kas labi sasauksies ar vaigiem.

Studio Artist krēmveida vaigu sārtumu vērtē Svetlana Kvitko:
Rekomendēju Studio Artist krēmveida vaigu sārtumu – lielisks produkts! Es lietoju toni 26535 Sheer Berry. Kad sārtums ir tikko izspiests no tūbiņas, tā tonis izskatās kliedzošs, spilgts un bīstams, taču pēc uzklāšanas tas pārvēršas par ļoti maigu, vēsi rozā bez nekāda spīduma un perlamutra. Puscaurspīdīgs, dabīgs sārtums. Tas ir pieejams mazās 20 ml tūbiņās, ko ir ērti paņemt līdzi kosmētikas maciņā, bet produkta dozēšana gan nav pārāk ērta. Es izspiesto līdzekli vispirms mazliet papludinu uz rokas un tikai tad klāju uz sejas. Nekad nav īsti skaidrs, cik daudz līdzekļa paliks uz rokas… 🙂
Sārtums klājas lieliski, izmēģināju arī virs tonālā krēma – manai sausajai ādai tas bija tieši tas, kas vajadzīgs! Pats galvenais – tas ir patiešām dabiska izskata sārtums bez spīdumiem.
Ja jāvērtē kopumā, tad plusi ir skaists, dabīgs tonis, noturība, bet mīnusi – sarežģīta uzklāšana.

Studio Artist krēmveida vaigu sārtumu vērtē Gita Ozoliņa, SievietesPasaule.lv reklāmas pārdošanas speciāliste:
Šo līdzekli var lietot gan kā vaigu sārtumu, gan klāt uz lūpām. Savu divi vienā lietoju vairāk kā vaigu sārtumu, nevis lūpu spīdumu. Izvēlējos neitrālu persiku krāsas toni, kas vasarā izskatās svaigi. Uzklājot uz lūpām nevar ne redzēt, ne sajust vizuālu atšķirību – uz tām ir kaut kas uzklāts, vai nav. Drīzāk lūpas pat pēc kāda laika paliek sausas.  Uz vaigiem ir gluži pretējs efekts – tonis ir pamanāms, izskatās dabīgi un skaisti, tāpēc savu divi vienā lietoju tieši kā vaigu sārtumu.  Smarža produktam ir neitrāla un iepakojums atgādina lūpu spīduma tūbiņu.

Studio Artist krēmveida vaigu sārtumu vērtē Olga Turoviča:
Ļoti piemērots produkts vasaras sezonai, kad 2 iemeslu dēļ negribas uz sejas klāt tonālo krēmu, pūderi un pūderveida vaigu sārtumu – gribas iesauļoties un ir karsti. Izmēģinot visgaišāko toni (26533 Soft Peach), es sapratu, ka jau esmu saņēmusi pirmo saulītes devu un sārtums uz tumsnējās ādas gluži vienkārši pazūd. Šis tonis man noteikti piestāvēs ziemā vai arī gaišākas ādas īpašniecēm.
Izmēģinot piesātinātāku toni (26535 Sheer Berry), varu teikt, ka tas uz ādas izskatās ļoti dabīgi un svaigi. Es šo sārtumu noteikti turpināšu lietot. Jāatzīst, ka nav īsti skaidrs, kā šo produktu labāk uzklāt – ar otiņu vai pirkstiem. Ņemot vērā ļoti maigo tekstūru un to, ka krēms viegli klājas, bez otiņas mierīgi var iztikt.
Un vēl – ja gadījumā ir aizmirsies paņemt līdzi lūpu spīdumu vai tas ir pašā somas apakšā, tad Studio Artists to lieliski aizstās! 

Dalīties.

Atstāt Ziņu