Vārda dienu svin: Līga

Mitrinošās auduma sejas maskas Hydra-V komplektus iegūst…

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ā zināms, lai dabā viss tā pa īstam atmostos un sāktu zaļot, ir nepieciešams ūdens. Tāpat arī mums, lai sejas āda starotu un būtu veselīga, ir nepieciešams ūdens un pienācīga ādas mitrināšana. Tiesa, ar sejas noskalošanu ūdenī vien te nebūs līdzēts.

Jau rakstījām, ka lielisks papildu atbalsts sejas ādas ikdienas kopšanā un mitrināšanā var būt sejas maskas. Piemēram, Artistry ir papildinājis mitrinošo produktu kolekciju ar HydraV auduma masku dziļai ādas mitrināšanai. Tā palīdz atjaunot, atdzīvināt ādu un mazināt karstuma un apkārtējās vides radītos bojājumus. Maska satur spēcīgu koncentrētu esenci, kas iedarbojas tūlītēji un mitrina ādu līdz pat astoņām stundām pēc tās lietošanas. Hydra-V liposomas, kas satur Norvēģijas fjordu ūdeni, atjauno zudušo ādas mitrumu, savukārt hialuronskābe turpina ādas mitrināšanu arī pēc tam, kad maska noņemta.

Atšķirībā no ierastajām maskām, šo ir īpaši ērti lietot, jo uz sejas nekas nav jāuzziež un pēc tam jānomazgā – atliek tikai uz ādas uzklāt piesūcināto mikrošķiedras auduma masku. Masku ir jālieto uz attīrītas sejas ādas un labākam rezultātam iesaka turēt uz sejas vidēji 20 minūtes.

Piedāvājām arī piecām no jums laimēt Artistry Hydra-V mitrinošo sejas masku komplektus, lai varētu parūpēties par savu ziemas nogurdināto sejas ādu un sagaidītu jauno sezonu ar starojošu izskatu!

Starp visiem saņemtajiem pieteikumiem tika veikta izloze un sejas masku komplektus iegūs:

Ieva Zandere
Grieta Tentere
Liena Zvaigzne
Natālija
Ligita Z.

! Ar laimētājām sazināsimies personīgi, taču, ja līdz 3.martam neesat saņēmuši no mums ziņu, lūdzu, rakstiet mums – sp@sievietespasaule.lv!

Lai mirdzošs pavasaris mums visām!  

Dalīties.

Atstāt Ziņu