Vārda dienu svin: Jurģis, Juris, Georgs

Meitene ar pūķa tetovējumu

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Apgāds Zvaigzne ABC izdevis pasaulē populārās Stīga Lārsona triloģijas „MILLENNIUM” pirmo daļu „Meitene ar pūķa tetovējumu”, kuras atvēršanas svētki notika 30.novembrī.

Zviedru žurnālista Stīga Lārsona (Stieg Larsson, 1954-2004) triloģijas MILLENNIUM pirmā daļa „Meitene ar pūķa tetovējumu”, kas pasaulē jau pārdota vairāk kā 20 miljonos eksemplāru un nodēvēta par sensāciju un fenomenu, ir noslēpumiem, kaislībām un intrigām caurvīts stāsts, kas pavisam noteikti nespēj atstāt vienaldzīgu nevienu grāmatas lasītāju un uztur psiholoģisku spriedzi līdz pat pēdējai lappusei. Taču tas ir arī vēl kas daudz vairāk…

„Lārsons ir radījis neparasti harismātisku „taisnīgās atriebējas” tēlu, kas ir viens no spēcīgākajiem mūsdienu literatūrā. Visas 2100 MILLENNIUM triloģijas lappuses izlasīju vienā elpas vilcienā ar tādu pašu prieku, aizrautību un satraukumu, ar kādu savulaik lasīju Dimā, Dikensa un Igo darbus. Tas ir satriecoši. Šī triloģija sniedz slepenu mierinājumu: varbūt mūsu nepilnīgajā pasaulē viss tomēr vēl nav zaudēts. Esi sveicināta daiļliteratūras nemirstībā, Līsbeta Salandere!” Tā par so grāmatu saka Mario Vargass Ljosa, peruāņu rakstnieks.

Dalīties.

Atstāt Ziņu