Vārda dienu svin: Līga

Mazini depresīvo noskaņojumu un zaudē lieko svaru!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pieteikšanās noslēgusies!

udens un ziema ir laiks, kad ne tikai dabā pieklust dzīvības procesi, arī mūsu organisms ieziemojas. Nesaņemam vairs tik daudz gaismas, vielmaiņas procesi palēninās, ne saukta, ne aicināta piezogas arī sezonālā depresija. Tas viss neizbēgami atspoguļojas arī svarā, no kā, protams, visiem spēkiem cenšamies atbrīvoties.  

Salona „IP Estetic” speciālisti, kuriem ir jau teju deivdesmit gadu pieredze estētiskās medicīnas jomā, zina, kā pacientēm vienlaikus mazināt depresīvo noskaņojumu un palīdzēt zaudēt lieko svaru. Tā ir īpaša dubultprocedūra, kas palīdz relaksēties un atbrīvoties no stresa un tikai viena apmeklējuma reizē ļauj samazināt svaru vidēji par 400-600 gramiem. Un tas nav tukšs solījums – paciente par to pārliecinās pati, jo pirms un pēc procedūras tiek veikti svara kontrolmērījumi!

Šādu īpašo dubultprocedūru piedāvājam notestēt arī kādai no jums!

Lai pieteiktos šīs dubultprocedūras testēšanai, spied šeit, kur reģistrējies vai ielogojies SievietesPasaulē, vai arī pieslēdzies ar kādu no sociālo tīklu pieejas datiem!

Pieteikumus ar norādi „IP Estetic procedūras tests” gaidīsim no 13.novembra līdz 19.novembrim (ieskaitot). Pieteikumā pastāsti, ko līdz šim esi darījusi ķermeņa aprišu mazināšanas nolūkos, kāds un cik ilgstošs ir bijis efekts. Veiksminieci, kura iegūs iespēju bez maksas atpmeklēt šo dubultprocedūru un to notestēt, paziņosim 21.novembrī.

 

Dubultprocedūrā ietilpst:

Pretcelulīta procedūra ar vibromasāžas aparātu G5 Fleximatic
Procedūras laikā tiek variēti dažādi aparāta uzgaļi, kas palīdz risināt daudzveidīgas estētiskās medicīnas problēmas: palīdz iekustināt un izvadīt ilgstoši veidojušos zemādas tauku uzkrājumus, samazina taukus, ko veidojusi slikta cirkulācija, izspiež zemādas audos esošas tauku kapsulas, noder ķermeņa kontūru nostiprināšanai, uzlabo ādas struktūru un krāsu, palīdz izvadīt vielmaiņas galaproduktus, samazina ādas defektu un rētaudu redzamību, ievērojami samazina celulīta veidošanos.
Procedūras ilgums – 1h
Izjūtas procedūras laikā ir ļoti aktīvas, patīkamas.
Standarta cena: 26.00 Ls

Veselīgas vides kapsula, ietīšana izmantojot vēlamo ķermeņa masku
Gaismas, krāsu, aroma terapijas, sausās saunas efekts, vibromasāža, jonizēts gaiss un 99% tīra skābekļa inhalācijas veicina svīšanu un detoksikāciju, attīra ādu un uzlabo ķermeņa formu (izvada toksīnus), veicina relaksāciju un atbrīvo no stresa, uzlabo asinsriti, uzlabo ādas elastību, stabili un ievērojami mazina ķermeņa svaru, kā arī palīdz sezonālās depresijas mazināšanai gada tumšajos mēnešos.
Procedūras ilgums – 1h
Izjūtas procedūras laikā ir izteikti relaksējošas.
Standarta procedūras cena: 21.00 – 24.00 Ls

Šadas vienas dubultprocedūras laikā svars tiek samazināts vidēji par 400–600 gramiem, dubultprocedūras cena – Ls 50.00.

 

Salons “IP Estetic” ir dibināta uz “R&IP estētiskās medicīnas” bāzes, saglabājot gan labākos speciālistus, gan labākās metodikas. Jau sešpadsmit gadu garumā mūsu kompānija visrezultatīvāk palīdz saviem pacientiem atbrīvoties no liekā svara un centimetriem, kā arī nevajadzīgiem ēšanas paradumiem. Izmatojot autentiskas, mūsu speciālistu izstrādātas masāžas tehnikas un aparātprocedūru kombinācijas, pacienti iegūst pārliecinošus un noturīgus rezultātus. 
Salons atrodas: Cēsu ielā 31, k-3, 5.ieeja (3.stāvs), Rīgā, tālr. 28626911 vai 67224015.

Vairāk informācijas:
www.ipestetic.lv, twitter.com/ipestetic.lv, facebook.com/ipestetic

Dalīties.

3 komentāru

  1. Ieintriģēja tā veselīgās vides kapsula. Par lieko svaru nesūdzos, taču gribētos palutināt sevi tieši ar to ķermeņa masku, aromterapiju utt.

Atstāt Ziņu