Vārda dienu svin: Grieta, Strauta, Rebeka

Mans sapnis -atgūt pazaudēto sievisķību

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Vēstule iesūtīta akcaijai “Uzplauksti pavasarim!”

Atkal ir klāt pavasaris un atkal mostas daba un cilvēki. Šogad atkal ”Sievietes pasaules” aicinājums mani uzrunā un aicina- Uzplauksti, tu arī vari! Tas nekas, ka gadu vesels klēpis…Uzdrošinies, mēģini!

Esmu sieviete labākajos gados, kas seko savai ārienei un cenšas labi izskatīties. Bet…pēdējā laikā pieķeru sevi pie domas,ka es nemanāmi zaudēju savu sievišķību, jo visu laiku ģērbjos biksēs, biksēs un vēlreiz biksēs. Esošās kleitas un svārki nogrūsti dziļi skapī un jauns nekas vairs netiek pirkts. Esmu apjukusi, jo nesaprotu kāds garums, kāds fasons manos gados piestāvētu. Tāds neliels sapnītis atgūt savu pazaudēto sievišķību, atsākt valkāt kleitas. Ak, kā derētu stilista padoms! Nu nekas vairs nepatīk- vieni liekas par īsiem, nu kur es savos gados atsegšu celīšus, citi atkal šķiet par gariem-izskatos kā tāds tantuks. Vīrs jau arī kādreiz izmet pa frāzei-varēji jau varbūt kleitu šoreiz uzvilkt. Jūtu, ka prasās to kleitu, to sievišķību…

Esmu optimiste, kas par dzīvi nesūdzas un vēl gribu izmēģināt savā dzīvē kaut ko jaunu un interesantu. Tā pagājušā vasarā izmēģināju ekstrēmo lidojumu ar paraplānu. Es biju vienkārši stāvā sajūsmā, cik zeme no putna lidojuma ir skaista! Pačukstēšu, nākošais, ko gribētu izmēģināt, ir lidojums ar gaisa balonu. Sapņi mēdz piepildīties!
Pavasaris ir īstais laiks, lai saņemtos, uzspodrihnātu savu pabalējušo pašapziņu, atgūtu sievišķību. Tā ir mana dzīve, mani labākie gadi- uzplauksim!
Ligita Ž.

Pieteikumu iesūtīšana dalībai akcijā “Uzplauksti pavasarim!” noslēgusies.


Dalīties.

Atstāt Ziņu