Vārda dienu svin: Strauja, Gudrīte

‘Mans mērķis ir saprast, cik laimīga esmu’

Pinterest LinkedIn Tumblr +
ākusies pieteikumu un stāstu iesūtīšana akcijai “Uzplauksti pavasarim”. Šogad runāsim par to, kā īstenot savus sapņus. Šis ir viens no stāstiem. Stāsts par to, kā kāda sieviete alkst pēc atmošanās un uzplaukšanas, lai sajustos kā no miega piecelta princese.
 
Pašreiz esmu 40 gadus veca. Esmu gan skolotāja, gan pati mācos – pagājušogad nolēmu kardināli mainīt savu zināšanu jomu un iestājos inženierzinātņu fakultātē (iepriekšējā izglītība man ir humanitārajās zinībās).
Mācīties sev pilnīgi svešā jomā nav viegli, bet man ir mērķis: vēlos atrast sevī spēku, lai savu sapni par savu nelielu uzņēmumu realizētu dzīvē.
Pašlaik uz savu mērķi virzos ļoti maziem solīšiem: izmēģinu “savas produkcijas” dažādus veidus, grāmatoju izmaksas un patērēto laiku, domāju par blakus pelnīšanas veidiem, utt..
Kā savu mācību rezultējošo darbu, domāju izveidot “savas” uzņēmējdarbības simulācijas modeli.
Ļoti ceru, ka manī pietiks vēlmes un prasmes realizēt savus sapņus!
 
Kādēļ nolēmu pieteikties akcijai “Uzplauksti pavasarim!”
Noskatoties video materiālu ar pagājušā gada akciju, biju nedaudz apmulsusi – sākumā dalībnieces izskatījās tik ļoti skumīgas, pat nelaimīgas! Iedomājos, iespējams arī es tā izskatos, nogurusi, norūpējusies, vienmēr skrienoša starp savas dzīves svarīgākajiem punktiem – ģimene, darbs, mācības. Un vēl domas par savu uzņēmumu! Pa kuru laiku?!
Vēl tagad atceros, kā notrīcēja mana sirds, kad mani skolnieki pateica, ka 40 gados cilvēks jau ir pusmūžā, cilvēks ir vecs. Ai, kā negribas būt vecai!
Bet droši vien, ka arī man nepietiek spēka paskatīties uz sevi spogulī un uzsmaidīt sev, papriecāties par sevi, jo es taču esmu tik neatkārtojama un jauka. Tik bieži sanāk spogulī ieraudzīt norūpējušos seju, kurai nepietiek laika ne sev, ne arī tā īsti citiem. Diemžēl!
Bet pavasaris tieši tam jau ir domāts, lai atmodinātu, pamodinātu un arī izpurinātu. Izpurinātu, kā tādu ziemas segu, lai tā atkal būtu svaiga un pūkaina.
Noskatoties līdz galam video materiālu, bija ļoti patīkami secināt, ka šīs akcijas dalībnieces uzplauka, viņas smaidīja, viņas bija apmierinātas ar sevi, un droši vien savus mērķus viņām (tik skaistām, smaidīgām un laimīgām) tagad sasniegt ir vieglāk.
Arī mans mērķis ir atplaukt – saprast cik laimīga es esmu (un, ja vēl tik laimīga, es varu nokļūt foto objektīvu redzeslokā, es jutīšos kā no miega atmodināta princese).

 

Pieteikumu iesūtīšana dalībai akcijā “Uzplauksti pavasarim!” noslēgusies.

 

 

 

 

Dalīties.

Atstāt Ziņu