Vārda dienu svin: Mintauts, Alfs, Bernadeta

Mana vīrieša mīļākais ēdiens

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Recepšu pieteikšana noslēgusies!

ebruāris ir mīlestības mēnesis un mēdz teikt, ka mīlestība uz vīrieša sirdi iet caur vēderu. Tāpēc SievietesPasaule sadarbībā ar Fiskars izsludina Valentīna dienas recepšu konkursu “Mana vīrieša mīļākais ēdiens”. Pastāsti par ēdienu, ar kuru vienmēr trāpīsi desmitniekā, vēloties iepriecināt savu mīļoto cilvēku. Ja ar konkrēto ēdienu – uzkodu, salātiem, otro ēdienu, zupu vai saldo, saistās arī kāds īpašs stāsts – priecāsimies to uzklausīt!

Konkursa noteikumi:

1. No 11. līdz 21.februārim uz e-pastu sp@sievietespasaule.lv nosūti mums recepti ar sava vīrieša iemīļotāko ēdienu, pievienojot tai fotogrāfiju.  

2. Konkursam pieteiktās receptes – apraksti un fotogrāfijas, tiks publicētas portāla www.sievietespasaule.lv recepšu sadaļā.

3. Starp visām iesūtītajām receptēm tiks noteiktas trīs labākās fotoreceptes, kuru iesūtītājas savā īpašumā iegūs trīs Fiskars Functional Form cepšanas piederumu komplektus (vērtībā ap 40 LVL).

4. Ja vēlies iegūt speciālo balvu, pārbaudi, vai starp taviem virtuves piederumiem jau nav kāds Fiskars zīmola virtuves darbarīks. Ja ir – nofotografē to tā, lai tas būtu redzams fotoreceptes attēlā/-os. Starp receptēm, kuru bildēs būs redzams Fiskars, noteiksim vienu, kurš iegūs lielisko Fiskars Edge piecu nažu komplektu (vērtība ap 90 LVL).

5. Konkursā tiks vērtēta receptes orģinalitāte, vizuālais noformējums, kā arī tas, cik interesanti recepte aprakstīta.

6. Konkursa dalībniekus vērtēs žūrija, kuras sastāvā būs pārstāvji no portāla sievietespasaule.lv un Fiskars.

7. 25.februārī paziņosim konkursa uzvarētājas – 3 Fiskars cepšanas piederumu komplektu ieguvējas, kā arī specbalvas – Fiskars Edge nažu komplekta ieguvēju.

 

PAR BALVĀM

Fiskars Functional Form cepšanas piederumu komplekts
(mīklas kuļamais, mīklas nazis, mīklas rullis un silikona otiņa)
Fiskars Functional Form cepšanas piederumu komplekts ļauj ikvienam aizrautīgam kulināram gūt pozitīvu pieredzi arī mājas virtuvē, strādājot ar cepšanas piederumiem, ko veidojuši profesionāļi un kuru dizainu izstrādājuši starptautiski apbalvoti dizaineri Tobiass Vandrups (Tobias Wandrup) un Džeikobs Heibergs (Jakob Heiberg). Šie piederumi cepšanas procesu padara īpaši vieglu un patīkamu, jo dizaineri pievērsuši īpašu uzmanību instrumentu ērtai lietojamībai, formai, ergonomikai, materiāliem, tekstūrai, izturībai un vizuālajam izskatam.
Fiskars Functional Form cepšanas piederumi veidoti Fiskars raksturīgajās krāsās – melnajā un oranžajā. Ergonomiskie rokturi pieguļ rokai gluži kā cimdi, nodrošinot ērtu leņķi darbam. Piemēram, silikona otiņa ar trīs iespējamajām pozīcijām nodrošina ērtu lietošanu un rezultātā – zeltainas un vienmērīgi noklātas smalkmaizītes. Arī mīklas nazis dažādos leņķos nodrošina minimālu piepūli, bet asimetriskais silikona naža gals spēj izturēt vairāk nekā 180°C temperatūru. Mīklas kuļamais ir veidots no nerūsējošā tērauda un pārklāts ar silikonu un speciālu pārklājumu, kas samazina mīklas pielipšanu, turklāt tas ir dizainēts tā, lai aizsniegtu visus bļodas vai sķīvja stūrus. Savukārt mīklas rullis, kas ieguvis dizaina balvas (iF Product Design Award 2010, Red Dot Design Award 2010), ir katra kulinārijas entuziasta sapņu instruments, kas izstrādāts, konsultējoties ar profesionāļiem. Tas ir pārklāts ar teflonu, tādēļ pat vislipīgākā mīkla tam nepielips. Mīklas rulli īpašu padara arī rokturi, kas izvietoti 70° leņķī gluži kā velosipēda stūre, tādējādi samazinot slodzi uz plaukstām. Šāds rokturu dizains ir ne tikai ērtāks, bet aizņem arī mazāk vietas nekā tradicionālie mīklas ruļļi.

 

Fiskars Edge nažu komplekts
(mizojamais nazis, tomātu nazis, maizes nazis, lielais pavāra nazis un santoku nazis)
Jaunais Fiskars Edge nažu klāsta dizains apmierinās pat visprasīgāko mājas šefpavāru vēlmes. Edge zīmola naži ir moderni un universāli. To iezīme ir gludi, pilnīgi melni dizaina priekšmeti ar vienkāršu, bet stilīgu oranžu detaļu, kas piešķir jaunu un enerģisku akcentu virtuvē.
Piecu nažu klāsts apvieno gan Austrumu, gan Rietumu virtuves ietekmi. To asmeņos ievērotas Japānas un Eiropas tradīcijas, un tie ir paredzēti visdažādākajām funkcijām. Vienmērīgā pāreja starp rokturi un asmeni ļauj nazi vieglāk pārvietot rokā, lai piemērotos dažādiem griešanas stiliem un atrastu visērtāko rokas pozīciju. Turklāt naža rokturis ir liets tieši uz asmeņa, nodrošinot savienojumu higiēnu un izturību. Asmens pārklājums nodrošina augstu izturību pret koroziju un padara Edge nažus vienkārši un viegli tīrāmus un kopjamus. Savukārt 2,3mm biezais asmens sniedz kontrolētu un ērtu griešanu. Fiskars Edge nažus var mazgāt arī trauku mazgājamā mašīnā.
Fiskars Edge nažu sēriju radījis ir dizaineris Tobiass Vandrups – vīrs, kurš izstrādājis arī citus atzītus Fiskars nažus, piemēram, FunctionalForm un Fuzion. T.Vandrups Fiskara produktu dizainu veido jau kopš 90.gadu beigām un viņa dizains ir ieguvis tādas atzinības balvas kā Red Dot dizaina balvu par FunctionalForm nažu sēriju. T.Vandrups darbojas kā ārštata dizaineris un ir arī partneris Dānijas briļļu dizaina aģentūrā Ørgreen. Viņš iedvesmojas no produktiem, kas ietver elementus kustībā.

 

Atbalsta:

Dalīties.

2 komentāru

  1. Sievietes Pasaule on

    Dāmas, tāds prieks! Šorīt atnācām uz darbu un e-pasts pārpildīts ar jūsu iesūtītajām receptēm! Lai visas apstrādātu un publicētu, būs nepieciešams kāds laiciņš, tāpēc jau laikus vēlamies informēt, ka uzvarētāju paziņošana notiks 27.februārī, nevis 25.februārī, kā bija plānots!<br>Līdz tam turpināsim publicēt konkursam pieteiktās receptes, ko esam saņēmuši līdz 2013.gada 21.februāra plkst. 23.59!

Atstāt Ziņu