Vārda dienu svin: Līga

Māksla būt Sievietei

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Tavs ķermenis nepadara Tevi par sievieti, tavas spēles nepadara tevi par sievieti, arī ne  mode, ne skaistums, ne profesija un ne spēks. Vienīgā lieta, kas padara Tevi par sievieti ir māksla būt sievietei.

Jogi Badžans.

Jogas mācības, ko mums ir atklājis Jogī Badžans ir ļoti senas, bet tā ir patiesība visos laikos. Un galvenais uzdevums ir atklāt sievietes patieso būtību- būt cēlai, graciozai un dievišķai. Sieviete ir tā, kas rada, dod dzīvību un rūpējas par citiem. Sieviete ir radīta, lai dotu un to nevajadzētu aizmirst. Tad, kad viņa būs cēla, visa pasaule būs pie viņas kājām. Lai to izdarītu ir jāsaprot savs spēks, kas ir mūsu plašajās sirdīs un arī jāapgūst spēja piedot, kas ir cēla rīcība.

Darbs ar savu iekšējo pasauli
Ja pieņemam, ka sieviete ir cēla un tā, kas nes gaismu un staro,  tad viņai atbilstoši arī jārīkojas visās situācijās un ar visiem cilvēkiem. Skaista runa, uzvedība, stāja un skaisti ieradumi. Ja jau tu esi cēla, tad no sākuma līdz beigām.

Kā to panākt?

Lai to panāktu ir jāizdara apzināta izvēle, ka katru dienu es strādāšu ar savu augstāko apziņu.

Pirmkārt, saprast sevi un savu būtību, spējas un iespējas. Sakārtot savas iekšējās lietas ar ikdienas praksi un disciplīnu. Tavam skaistumam ir jānāk no iekšpuses- šo vienmēr atgādināja mans skolotājs, un tavai klātbūtnei ir jārunā pašai par sevi, atklāj savu potenciālu un tad būs vairāk panākumu arī citās dzīves jomās. Kā jebkurās lietās, lai sasniegtu rezultātus ir jāstrādā.

Jogī Badžans ir devis daudz vingrinājumu un meditācijas, kas palīdz sakārtot fizisko un garīgo ķermeni. Ir jāpiedomā pie savas diētas, fiziskajām aktivitātēm un arī garīgajām, lai būtu laba veselība, lielāka izturība un samazinātu stresu. Meditējot mēs varam atklāt un attīstīt savas prāta spējas, un savu patiesu būtību – savu dvēseli.

Pārāk skaisti skan?
Droši vien daudzas sievietes teiks, kā šī ir tikai skaita teorija un reālajā dzīvē nav laika, iedvesmas un citas iespējas. Bet neviens cits kā vien mēs pašas par savu fizisko un garīgo veselību parūpēties nevar, sava dzīve mums jāsakārto pašām. Sievietēm ir tik daudz darbu un pienākumu, dzīve ir strauja un stresa pilna, bet savai praksei atvēlētais laiks tikai var uzlabot tavu dzīves kvalitāti, lai tev būtu vairāk spēka tikt galā ar dzīves grūtībām, pildīt kvalitatīvāk tavus pienākumus un atpūtas brīži būs piepildītāki.

Sāc ar to, ka vienkārši katru dienu sev atgādini: ”Esmu dievišķa, gracioza un cēla, tā dižciltība un lielā sirds jau ir manī iekšā, tikai man tā vēl  pilnībā jāatklāj un jānes šī gaisma pasaulē.”

 

Katra sieviete ir Dieviete.

Jogi Badžans.

Atklāj dievieti sevī!
Piesakies uz jogas vakaru “Katra sieviete ir dieviete”
8.novembrī plkst.18:00
Vairāk informācijas >>

Dalīties.

Atstāt Ziņu